درخت فناوری رایاد معرفی شد | نخبه ها
خدمات مرکز


درخت فناوری رایاد معرفی شد
news-image


نشست تخصصی موسسات آموزش الکترونیکی کشور همراه با معرفی درخت فناوری رایاد و ارائه محصولات و خدمات شرکت‌های نوپا و خلاق برگزار شد.
 
به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، دوازدهمین کنفرانس سالانه یادگیری الکترونیکی  به میزبانی دانشگاه تهران برگزار شد که در آن محیطی مناسب برای عرضه آخرین پیشرفت‌های پژوهشی و فنّاورانه در زمینه نقش محتوای الکترونیکی در یادگیری و با تمرکز  بر یادگیری الکترونیکی در مدارس فراهم شد.
این کنفرانس دربرگیرنده همه زمینه‌های مرتبط با «محتوای الکترونیکی و یادگیری در مدارس» در حوزه‌های مختلف پداگوژی و علوم تربیتی و فنّاورانه و مهندسی بود.
محورهای اصلی این کنفرانس را علم و هنر یادگیری / یاددهی (پداگوژی) در محتوای الکترونیکی (pedagogy)، منابع باز آموزشی (open educational resources)، کسب و کار در محتوای الکترونیکی (business model for e-content)، نقش فناوری‌های نوین در توسعه سامانه‌ها و محیط‌های یادگیری الکترونیکی (new technologies)، یادگیری فراگیر (ubiquitous learning) تشکیل داد.
در این نشست نتایج تحقیقات صورت گرفته در خصوص تبیین درخت فناوری یادگیری الکترونیکی (رایاد) که به همت ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تدوین شده است، ارائه شد و تصویر درخت فناوری رایاد به همراه نسخ کتاب توانمندی‌های فناورانه صنعت یادگیری الکترونیکی (رایاد) در اختیار حضار قرار گرفت.
محمدرضا بیک زاده عضو هیات علمی دانشگاه علم و فرهنگ، علی اصغر فرامرزیان موسس موسسه آموزش عالی غیر انتفاعی رایانه‌ای تهران، سید علی اکبر صفوی دبیر انجمن رایاد، رحیم عبادی سرپرست دانشگاه مهر البرز  و استفان سامرویل استاد مدیریت اطلاعات در رشته  MBAحضور داشتند.
شرکت‌های فرانش، وستا،  Go To Classو مهرپارس ضمن حضور در این نشست، با هدف بازارسازی و آشنایی و برقراری تعامل با موسسات آموزشی، اقدام به معرفی شرکت کردند و ویژگی‌های محصولات و خدمات خود را به موسسات آموزشی ارائه کردند.

منبع خبر:معاونت علمی و فن آوری ریاست جمهوری

خبر های دیگر
news-image
استارتاپ دمو حوزه فناوری اطلاعات در گردشگری برگزار می‌شود

استارتاپ دمو حوزه فناوری اطلاعات در گردشگری، با همکاری مرکز فن بازار ملی معاونت علمی برگزار می‌شود.


news-image
کشف وقایعی کم نظیر

کاتالوگ جامع سیاره زمین قابلیت های خود را ارتقاء می دهد


news-image
ایستگاه فضایی بین المللی ۹ سانتیمتر قد کشیده است

یک پزشک ژاپنی پس از سه هفته اقامت در ایستگاه فضایی بین المللی ۹ سانتیمتر قد کشیده و نگران است