نظر پژوهشگر آمریکایی در رابطه با آلرژی کودکان | نخبه ها
خدمات مرکز


نظر پژوهشگر آمریکایی در رابطه با آلرژی کودکان
news-image


دکتر روبينز : " خطر کمبود وزن در میان کودکانی که مبتلا به حساسیت غذایی هستند به مراتب کمتر از کودکانی است که به خوردن شیر حساسیت دارند "آنها هرگز شیر را در برنامه غذایی خود جا نداده اند. به دنبال این بهانه هستند که مشکل از غذاست شیر حاوی امگا ۶ و ۳ است که در بیشتر غذاها وجود ندارد.این ویتامین ها نقش پر رنگی در کنترل قد و وزن کودکان دارند.
خبرگزاری علم و فناوری به نقل از eurekalert دکتر روبينز : "   خطر کمبود وزن در میان کودکانی که  مبتلا به حساسیت  غذایی  هستند به مراتب کمتر از کودکانی است که به خوردن شیر حساسیت دارند "آنها هرگز شیر را در برنامه غذایی خود جا نداده اند. به دنبال این بهانه    هستند که مشکل از غذاست شیر حاوی امگا ۶ و ۳ است که در بیشتر غذاها وجود ندارد.این ویتامین ها نقش پر رنگی در افزایش قد و کنترل وزن کودکان دارند.

او می گوید: کودکانی که به شیر گاو حساسیت دارند دارای وزن متوسط ​​و قد کمتری در مقایسه با بچه هایی هستند  که به بادام زمینی و آجیل حساسیت دارند این ناهنجاری  در محدوده سنین 5 تا 8 ساله و 9 تا 12 ساله بیشتر به چشم می خورد.

منبع خبر:خبرگزاری علم و فن آوری

خبر های دیگر
news-image
امکانات پژوهشی در مسیر شتاب‌دهنده‌های لیزری

با تلاش محققان، مرکزی با عنوان شتاب‌دهنده ATF راه‌اندازی شده است، که در این


news-image
مرکز پردازش سریع حوزه هوایی راه‌اندازی شد

دبیر ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش‌بنیان هوایی و هوانوردی معاونت علمی، گفت: ستاد از راه اندازی مرکز پردازش سریع حوزه هو ...


news-image
ارتباط یائسگی زودهنگام با افزایش خطر بیماری قلبی

محققان دانشگاه آکسفورد (انگلیس) در تحقیقات خود، ارتباط قوی بین سلامت باروری زنان و خطر ابتلا به مشکلات قلبی- عروقی