مراکز آموزش و پژوهش خلاقانه زیست‌فناوری راه‌اندازی می‌شود | نخبه ها
خدمات مرکز


مراکز آموزش و پژوهش خلاقانه زیست‌فناوری راه‌اندازی می‌شود
news-image


براساس تفاهم‌نامه همکاری مشترک ستاد توسعه زیست‌فناوری و موسسه علمی آینده‌سازان، مراکز آموزش و پژوهش خلاقانه زیست فناوری راه‌اندازی و مدیریت می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلا‌ع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ تفاهم نامه همکاری بین ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و موسسه علمی آینده سازان با هدف ترویج زیست فناوری و راه اندازی و مدیریت مراکز آموزش و پژوهش خلاقانه زیست‌فناوری امضاء شد.

از دیگر اهداف تعیین شده در این تفاهم نامه می توان به «همکاری مشترک برای تشکیل انجمن های علمی زیست فناوری در مدارس»، «مشارکت در تعریف و اجرای برنامه‌های ترویجی زیست فناوری از قبیل جشنواره، مسابقات دانش آموزی و غیره» و «همکاری مشترک برای چاپ، نشر و توزیع محتوای علمی زیست فناوری» اشاره کرد. 

به همین منظور و برای اجرای درست مفاد تفاهم نامه، کارگروه مشترکی متشکل از نمایندگان ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و موسسه علمی آینده‌سازان  تشکیل می شود. مدت این تفاهم نامه 2 سال تعیین شده است.

منبع خبر: بنیاد ملی نخبگان

خبر های دیگر
news-image
رصد نهاده‌های کشاورزی تا تولید محصول نهایی

بر اساس طرح شبکه محصول سالم ستاد توسعه زیست‌فناوری معاونت علمی، محصولات کشاورزی از مرحله نهاده ها تا محصول نهایی رصد و پ ...


news-image
حل مشکل آلودگی هوا با ایجاد استارتاپ‌های فعال در حوزه انرژی

دبیر ستاد توسعه فناوری حوزه انرژی معاونت علمی معتقد است ایجاد استارتاپ‌های


news-image
حوزه حمل‌ونقل با فناوری‌های مکان محور هدفمند می‌شود

پنل تخصصی فناوری های مکان محور در مطالعات جایگاه سوخت، توسط ستاد توسعه فناوری های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی ...