مراکز آموزش و پژوهش خلاقانه زیست‌فناوری راه‌اندازی می‌شود | نخبه ها
خدمات مرکز


مراکز آموزش و پژوهش خلاقانه زیست‌فناوری راه‌اندازی می‌شود
news-image


براساس تفاهم‌نامه همکاری مشترک ستاد توسعه زیست‌فناوری و موسسه علمی آینده‌سازان، مراکز آموزش و پژوهش خلاقانه زیست فناوری راه‌اندازی و مدیریت می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلا‌ع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ تفاهم نامه همکاری بین ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و موسسه علمی آینده سازان با هدف ترویج زیست فناوری و راه اندازی و مدیریت مراکز آموزش و پژوهش خلاقانه زیست‌فناوری امضاء شد.

از دیگر اهداف تعیین شده در این تفاهم نامه می توان به «همکاری مشترک برای تشکیل انجمن های علمی زیست فناوری در مدارس»، «مشارکت در تعریف و اجرای برنامه‌های ترویجی زیست فناوری از قبیل جشنواره، مسابقات دانش آموزی و غیره» و «همکاری مشترک برای چاپ، نشر و توزیع محتوای علمی زیست فناوری» اشاره کرد. 

به همین منظور و برای اجرای درست مفاد تفاهم نامه، کارگروه مشترکی متشکل از نمایندگان ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و موسسه علمی آینده‌سازان  تشکیل می شود. مدت این تفاهم نامه 2 سال تعیین شده است.

منبع خبر: بنیاد ملی نخبگان

خبر های دیگر
news-image
علم و فناوری را با مردمی‌سازی میان اقشار مختلف جامعه رونق دهیم

رییس صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی گفت: مردمی‌سازی دانش یکی از برنامه های دیگر صندوق است تا از این طریق ...


news-image
برد الکترونیکی هوشمند جهت بهینه سازی صنایع و زندگی روزمره

شهاب قاضی زاده عضو موسسه حامی نوابغ جوان باهوش و درایت بالای خویش طرح برد الکترونیکی هوشمند جهت بهینه سازی صنایع و زندگی ...


news-image
تجهیز بیمارستان روزبه به دستگاه ثبت فعالیت های الکتریکی مغز

بیمارستان تخصصی روانپزشکی «روزبه» تهران به دستگاه ثبت فعالیت های «الکتریکی مغز» مجهز شد.