تدوین دو کتاب در حوزه نرم و هویت‌ساز | نخبه ها
خدمات مرکز


تدوین دو کتاب در حوزه نرم و هویت‌ساز
news-image


به همت ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی کتاب‌های «فناوری‌های صنعت رایاد» و «فناوری‌های صنعت پویانمایی ایران» در دو نسخه فارسی و انگلیسی تدوین شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ دو کتاب «فناوری‌های صنعت رایاد» و «فناوری‌های صنعت پویانمایی ایران» پس از جمع‌آوری اطلاعات مربوط به توانمندی‌های فناورانه شرکت‌های فعال در این حوزه‌ها، به همت ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی در دو نسخه فارسی و انگلیسی تدوین شد.

در بخش مقدمه کتاب «فناوری‌های صنعت رایاد» ضمن معرفی یادگیری مجازی، زیرساخت‌های رایاد در ایران، بسترها و زیرساخت‌های آموزش و یادگیری الکترونیک و درخت فناوری ترسیم‌شده تشریح شده است.

همچنین در بخش مقدمه کتاب «فناوری‌های صنعت پویانمایی» به تشریح درخت فناوری ترسیم شده شامل فناوری‌های پیش‌تولید، فناوری‌های تولید، فناوری‌های پس‌تولید، فناوری‌های نشر، توزیع، بازاریابی و تبلیغات و فناوری‌های اکران پرداخته شده و توضیحاتی همراه با نمودار درخت فناوری ارائه شده است.

بخش دوم هر دو کتاب مذکور به معرفی توانمندی‌‌های فناورانه شرکت‌‌های فعال اختصاص دارد که این توانمندی‌‌ها در قالب درخت فناوری تشریح‌‌شده، جانمایی شده است و اطلاعات شرکت‌‌های مذکور شامل  نام و لوگوی شرکت،  مشخصات افراد اصلی شرکت؛  ماموریت‌ها و فعالیت‌های اصلی شرکت؛  تصویر و مشخصات نمونه محصولات شرکت؛ اطلاعات کامل تماس شرکت؛   توانمندی‌‌های فناورانه شرکت است.

 شرکت‌های معرفی شده در این کتاب‌‌ها از طریق جست‌و‌جوی میدانی، اطلاعات مندرج در کتب نمایشگاهی-تخصصی مربوطه، شناسایی شده که پس از بررسی، اطلاعات مورد نیاز به روش خود‌اظهاری از شرکت‌های مذکور اخذ و جمع‌آوری شده است.

منبع خبر:بنیاد ملی نخبگان

خبر های دیگر
news-image
«سرآمد» چهل و پنجم منتشر شد

چهل و پنجمین شماره ماهنامه خبری، علمی، آموزشی و تحلیلی «سرآمد» با نگاهی به تاثیر اوضاع فعلی اقتصاد بر اکوسیستم استارتاپی ...


news-image
دومین کنگره بین المللی پزشکی شخصی ایران برگزار می شود

دومین کنگره بین المللی پزشکی شخصی ایران با محوریت سرطان در تاریخ 23 تا 25 دی 96


news-image
شرکت‌های دانش‌بنیان از مالیات و سود بازرگانی معاف شده‌اند

خدمات ارائه شده به شرکت‌های دانش بیان حوزه‌های مختلفی را در بر می‌گیرد. ارائه انواع خدمات و معافیت‌ها در حوزه مالیات و ح ...