حسگرها و ابزارک‌های هوشمند در حوزه سلامت دیجیتال | نخبه ها
خدمات مرکز


حسگرها و ابزارک‌های هوشمند در حوزه سلامت دیجیتال
news-image


دومین نشست از سلسله نشست‌های تخصصی برنامه آینده‌نگاری علم‌ و فناوری در حوزه سلامت با عنوان «حسگرها و ابزارک‌های هوشمند» توسط دبیرخانه برنامه ملی آینده‌‌نگاری برگزار می‌شود.
سلسله نشست‌های تخصصی برنامه ملی آینده‌نگاری در حوزه سلامت که با محوریت «سلامت دیجیتال» برگزار می‌شود، می‌کوشد آخرین رویدادها، روندها و تحولات حوزه سلامت دیجیتال را به ذی‌نفعان این حوزه، از دانشجویان و اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌ها گرفته تا مراکز بهداشتی و درمانی، شرکت‌های کوچک و متوسط دانش‌بنیان، شرکت‌های بزرگ صنعتی، سازمان‌های دولتی و دستگاه‌های اجرایی معرفی نماید. هدف از برگزاری این نشست‌ها، به اشتراک گذاشتن تصاویر آینده و دستیابی به تصاویر مشترک پیرامون آینده مطلوب است.

دومین نشست از سلسله نشست‌های سلامت دیجیتال با موضوع «حسگرها و ابزارک‌های هوشمند» اسفندماه جاری با همکاری وزارت‌ بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار خواهد شد. در این نشست علاوه بر هم‌اندیشی در خصوص فرصت‌ها و چالش‌های سلامت دیجیتال، چند حسگر/ابزارک سلامت دیجیتال برتر در داخل و خارج کشور معرفی خواهد شد.

منبع خبر:سیناپرس

خبر های دیگر
news-image
برگزاری دومین "سمپوزیوم کریسپر"

"دومین سمپوزیوم کریسپر" پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری، هفتم آذر ماه برگزار می‌شود.


news-image
جوانان خلاق ارزشمندترین سرمایه برای توسعه شرکت‍های نوآور

به اعتقاد معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری، جوانان تحصیلکرده و خلاق مهمترین سرمایه برای زیست‌بوم کارآفرینی و نوآوری کشور ...


news-image
نخستین سمپوزیوم «اختلالات عضله، سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی» برگزار می‌شود

نخستین سمپوزیوم «اختلالات عضله، سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی» با همکاری ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی ...