افزایش تعامل تولیدکنندگان محتوا با شبکه خدمات الکترونیکی آموزشی و پرورشی | نخبه ها
خدمات مرکز


افزایش تعامل تولیدکنندگان محتوا با شبکه خدمات الکترونیکی آموزشی و پرورشی
news-image


با توجه به نزدیک شدن به زمان رونمایی از «شبکه جامع خدمات الکترونیکی آموزشی و پرورشی»، موضوع تعامل هرچه بیشتر تولیدکنندگان محتوا و ارائه‌دهندگان خدمات آموزشی با این شبکه‌ ملی در دستور کار قرار گرفت.

 

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری،  ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری نشستی تخصصی با حضور فعالان صنعت یادگیری الکترونیکی ایران در راستای افزايش توليد و سهم خدمات و محصولات فرهنگي در اقتصاد ملي و بهبود زيرساخت‌هاي نهادي توسعه و تجاري‌سازي فناوري‌هاي فرهنگی در حوزه‌ آموزش مجازی و یادگیری الکترونیکی را در تاریخ ۲۷ دی‌ماه سال جاری برگزار کرد.

حاضران در این جلسه ضمن آشنایی با روند پیشرفت راه‌اندازی «شبکه جامع خدمات الکترونیکی آموزشی و پرورشی»، در جریان مشوق‌های اقتصادی و اجرایی در نظر گرفته شده برای شرکت‌های پیشرو در اتصال به این شبکه‌ آموزشی قرار گرفتند و در همین راستا در خصوص فرصت‌ها و چالش‌های حضور شرکت‌ها در شبکه جامع خدمات الکترونیکی آموزشی و پرورشی به بحث و تبادل نظر پرداخته شد.

در ادامه مدیرعامل شرکت کارآفرینی و فناوری ایران (کفا) به عنوان کارگزار اجرایی معاونت علمی و فناوری در حوزه‌ برنامه زیست‌بوم شرکت‌های خلاق، شرح کاملی از ضوابط تشخیص و حمایت از شرکت‌های خلاق به نمایندگان شرکت‌های مدعو به جلسه ارائه نمود.

در این جلسه نمایندگانی از شرکت‌ها و مؤسساتی همچون انتشارات برترین اندیشه، انتشارات رهاورد دانش، انجمن ریاضی-دانان جوان، سامانه آموزشی مادیا، شرکت ایده‌اندیشان ساعد، شرکت آراد رایانه لیان، شرکت پایدار ارتباط آرمیتا، شرکت پویشگران نسل نوی پارس، شرکت تصمیم سبز، شرکت جامعه مجازی پویا، شرکت رایان فردای کیمیا، فروشگاه اینترنتی گنجینه، مجتمع فنی تهران، مدرسه آموزش از راه دور ثمین، مدرسه آموزش از راه دور روشنگر، مدرسه آموزش از راه‌دور صبا، مرکز گسترس فناوری اطلاعات (مگفا)، مرکز هوشمندسازی دانشگاه فرهنگیان، مؤسسه آزمون یار پویا، مؤسسه دبیر دانش گستر پویا، مؤسسه رهپویان دانش و اندیشه، مؤسسه علمی رتبه‌سازان سه‌گام، مؤسسه فرهنگی و اطلاع‌رسانی تبیان، مؤسسه نوآوران هوشمند سما، مؤسسه هدایت فرهیختگان جوان، نشر الکترونیک دنیای تاتی، وب‌سایت دکتر آی‌کیو، وب‌سایت سلامتیسم حضور داشتند.

منبع خبر:معاونت علمی و فن آوری ریاست جمهوری

خبر های دیگر
news-image
چهارمین دوره مسابقات برنامه‌نویسی کد کاپ برگزار می‌شود

با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، چهارمین دوره مسابقات برنامه‌نویسی کشوری کدکاپ در تاریخ 24 و 25 آبان ماه جاری ...


news-image
پیشگیری از رفتارهای پر خطر با کنترل استرس در جامعه

کنترل شرایط استرس زا در جامعه بویژه در خانواده نقش بسزایی در پیشگیری از بروز رفتارهای پر خطر مانند سیگار کشیدن دارد.


news-image
ساخت آسفالتی با واکنش مثبت نسبت به رطوبت و با درصدTSR بالا (آسفالت بتني آبدوست ...

حامد رضایی عضو موسسه حامی نوابغ جوان موفق به ثبت اختراع و ساخت آسفالتی با واکنش مثبت نسبت به رطوبت و با درصدTSR بالا (آ ...