پاویون ملی شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه سبیت برپا می‌شود | نخبه ها
خدمات مرکز


پاویون ملی شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه سبیت برپا می‌شود
news-image


نمایشگاه سبیت آلمان به عنوان بزرگترین و معتبرترین نمایشگاه بین المللی صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات حوزه صنايع كامپيوتر، ارتباطات و مخابرات در تاریخ 25-21 خرداد ماه 1397 (11 تا 15 ژوئن 2018) در شهر هانوفر کشور آلمان برگزار خواهد شد.

دوره گذشته نمایشگاه در سال 2017، با حضور 2 هزار و 967 شرکت از 59 كشور و 180 هزار بازديدكننده متخصص برگزار شد. ارائه محصولاتی در حوزه های مختلف «ارتباطات»، «شبکه و مراکز داده»، «مدیریت ارتباط با مشتری (CRM)»، «فروش»، «بازاریابی و آنالیز داده»، «راهکارهای تجارت الکترونیک و بخش زنجيره تامين جهاني»، «اینترنت اشیاء»، «راه کارهای سیستم برنامهریزی منابع سازمانی (ERP)» و منابع انسانی (HR)»، «محصولات ارتباطاتی و الکترونیکی» و «استارتآپها (Startups)» از جمله مهم ترین زمینه های فعالیت نمایشگاه مذکور است. 

در نمایشگاه سبیت 2017 حدود 15 شرکت ایرانی و استارتآپ در کنار مشارکت‌کنندگان از سایر کشورها حضور و با شرکتهای برتر حوزه فناوری ارتباطات و اطلاعات، مسئولان و صاحبان صنایع کشور آلمان جلسه و ملاقات داشتند. 

حضور ایران فرصت ارزشمندی برای برقراری تعامل با صاحبان بزرگ صنایع IT و فضای مجازی و همچنین معرفی توانمندیها و ظرفیتهای شرکتهای داخلی است. لذا کلیه شرکتهای دانشبنیان دارای توان صادراتی می‌توانند درخواست خود را برای حضور در پاویون ایران حداکثر تا 15 بهمن ماه سال جاری با ثبت نام در سایت ExportCenter.ir و یا تماس با شماره تلفن 05131939 داخلی های 114 و 112 اعلام کنند.

منبع خبر:بنیاد ملی نخبگان

خبر های دیگر
news-image
فین‌تک‌ها کسب‌وکار در کشور را ارتقا می‌دهند

حوزه روبه‌پیشرفت فین‌تک در ایران هنوز در مراحل آغازین خود به‌ سر می‌برد


news-image
تعمیر و نگهداری تجهیزات موجود آزمایشگاهی حمایت می‌شود

شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی تعمیر و نگهداری از تجهیزات موجود آزمایشگاهی در کشور را حمایت می کند.


news-image
چطور می‌توانید مربی خودتان در مسیر کارآفرینی باشید

یکی از فواید اصلی مربی‌گری برای خودتان، توانایی انتخاب هر فرد موفق در جهان است. در این حالت شما نیاز به هیچ مجوزی نخواهی ...