ستاد توسعه زیست‌فناوری معاونت علمی در رویداد بیوآسیا دو هزار و هجده شرکت می‌کند | نخبه ها
خدمات مرکز


ستاد توسعه زیست‌فناوری معاونت علمی در رویداد بیوآسیا دو هزار و هجده شرکت می‌کند
news-image


ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی حضوری فعال در پانزدهمین دوره رویداد BioAsia 2018 که در تاریخ 22 الی 24 فوریه 2018 (3-5 بهمن 1396) برگزار می شود، خواهد داشت.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی حضوری فعال در رویداد BioAsia 2018 که در تاریخ 22 الی 24 فوریه 2018 (3-5 بهمن 1396) برگزار می شود خواهد داشت و شرکت های متقاضی حضور در این رویداد می توانند به آدرس اینترنتی 2018.bioasia.in مراجعه کنند.

رویداد بیوآسیا مجالی برای توسعه، غنی سازی و تشویق به ایجاد نوآوری های جدید، انجام اکتشافات تاثیرگذار و ارایه راهکارهای مفید در صنعت جهانی است که طی آن مسایل روز جهان با هدف ایجاد همگرایی بین بازیگران اصلی این حوزه بررسی می شود. این رویداد هر ساله شاهد حضور صنایع زیست فناوری به ویژه زیست فناوری پزشکی، موسسات تحقیقاتی، سرمایه گذاران، ارایه دهندگان خدمات، سیاست گذاران، تنظیم گران و تحلیل گران است.

با توجه به ظرفیت بالای کسب و کار در حوزه زیست فناوری، بیوآسیا فضای مناسبی را در راستای ایجاد همکاری، سرمایه گذاری مشترک، ادغام صنایع و ایجاد صنعت مشترک که به یکی از بخش های جدایی ناپذیر صنایع تبدیل شده است، ایجاد کرده است. 

این رخداد همچنین فرصتی را برای صنایع ایجاد می کند تا با حضور در نمایشگاه، بتوانند توانمندی ها، محصولات و خدمات خود را ارایه کنند. به عنوان یک نهاد متعهد به زیست فناوری، بیوآسیا مشوقی برای تعامل دانش و تجربه بین بازیگران عرصه تولید، متخصصین دانشگاهی و متحققان جوان به منظور شناسایی و ارتقای نوآوری ها و اختراعات با اهدای جوایز و تقدیر از آنها است.

منبع خبر:معاونت علمی و فن آوری ریاست جمهوری

خبر های دیگر
news-image
بومی‌سازی فناوری نیروگاه‌های تبدیل پسماند به انرژی

با حمایت ستاد توسعه فناوری حوزه انرژی معاونت علمی محقق می‌شود


news-image
تولید پارچه‌های ضدباکتری پایدار با ثبات رنگ ظاهری در کشور

محقق دانشگاه بیرجند موفق به ارائه روش جدیدی شده که به کمک آن می‌توان پارچه‌های ضدباکتری


news-image
پلاک های دیجیتال ساخته شد

نوعی پلاک دیجیتال برای خودروها ساخته شده که اطلاعات ثبتی وسیله نقلیه را به طور لحظه ای آپدیت می کند. این پلاک ها هم اکنو ...