ثبت نام نمایشگاه اینوتکس 2020 آغاز شد | نخبه ها
خدمات مرکز


ثبت نام نمایشگاه اینوتکس 2020 آغاز شد
news-image


علی رغم شروع ثبت نام در ماه جاری، نهمین نمایشگاه اینوتکس، سال آینده طی روزهای 18 تا 21 خردادماه سال آتی برگزار می شود.

 اینوتکس 2020 با حضور «شرکت‌های فناور»، «استارتاپ‌ها»، «شتابدهند‌ها و مراکز رشد»، «منتورها و مشاوران»، «مخترعان»، «پارک‎های فناوری»، «دانشگاه‌ها»، «صندوق‌های جسورانه و سرمایه‌گذارن»، «ارائه‌کنندگان فضای کار اشتراکی»، «ارائه دهندگان خدمات تجاری‌سازی»، «برگزارکنندگان رویدادهای کارآفرینی»، «کارگزاران تبادل (بروکرهای) فناوری» و «رسانه‌های استارتاپی» برگزار خواهد شد.

 متقاضیان شرکت در نهمین دوره از نمایشگاه اینوتکس می‌توانند از 10 اسفندماه سال جاری تا 25 فروردین ماه سال 99 برای ثبت‌نام به آدرس www.inotex.com مراجعه کنند.

زیست‌بوم نوآوری و فناوری زیر یک سقف 

نمایشگاه اینوتکس با اهداف اصلی «توسعه همکاری و مشارکت بین بازیگران کلیدی زیست­بوم نوآوری و فناوری»، «جذب سرمایه برای استارتاپ­ها و شرکت­ها و نیز معرفی فرصت­های نوین سرمایه­گذاری» و «شبکه‌سازی بین‌المللی و تولید محتوای ناب آموزشی» برگزار می‌شود و محلی برای گردهمایی کلیه اجزای اکوسیستم نوآوری و فناوری کشور و رویدادی برای ملاقات متخصصین و کارشناسان، کارآفرینان، سرمایه گذاران، مخترعان و سیاست گذاران است.

این نمایشگاه بر سه حوزه «هوشمند‌سازی»، «دیجیتال»، و «توسعه پایدار» تمرکز می‌کند. افراد و شرکت‌های حاضر در اینوتکس، امکان ارتباط رودررو با نقش‌آفرینان موثر زیست‌بوم نوآوری و فناوری از قبیل کارآفرینان، مسئولان دولتی و چندین هزار نفر بازدیدکننده را خواهند داشت.

 

حضور بیش از 18000 نفر

بر اساس پیش‌بینی‌های انجام شده و با توجه به آمار سال‌های گذشته، بیش از 18000 نفر از این نمایشگاه بازدید خواهند کرد. بیش از 500 شرکت‌، استارتاپ، سرمایه‌گذار و ... در این نمایشگاه غرفه خواهند داشت و  بیش از 600 جلسه B2B در حاشیه این رویداد برگزار خواهد شد.

 

 

گزارش از: مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

 

خبر های دیگر
news-image
نوآوری تلفات برداشت نخود را کاهش داد

پژوهشگران با ارائه روشي نو راه حل مناسبي براي برداشت محصول نخود با تلفات كم ارائه دادند.


news-image
نخ پلی‌استر آنتی‌باکتریال تولید شد

محققان کشور در یک شرکت دانش بنیان موفق به تولید نخ پلی‌استر آنتی‌باکتریال شدند که تاییدیه آن از ستاد توسعه فناوری نانو د ...


news-image
تحولی بنیادی در نورافکن‌های دیجیتال ایجاد می‌شود

مبدل‌های جدید فسفر سرامیکی ساخته‌شده توسط گروه" اسکات" با در اختیار فرار دادن منابع نوری با درخشندگی بالا، قابلیت انطباق ...