شرکت‌های دانش بنیان ایرانی در نمایشگاه جیتکس 2019 حضور می یابند | نخبه ها
خدمات مرکز


شرکت‌های دانش بنیان ایرانی در نمایشگاه جیتکس 2019 حضور می یابند
news-image


به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مهمترین هفته در تقویم تکنولوژی جهانی در ۳۸ سال اخیر، هفته تکنولوژی جیتکس است. گردهمایی ای که به میزبانی دبی از ۱۴ تا ۱۸ مهر ۱۳۹۸در مرکز تجارت جهانی دبی امارات متحده عربی برگزار می شود.

نمایشگاه جیتکس دبی، بزرگترین و معتبرترین نمایشگاه فناوری اطلاعات در منطقه خاورمیانه است که هر ساله در فصل پاییز برگزار می شود و متخصصان این حوزه را دور هم جمع می کند. سی و نهمین دوره این نمایشگاه 14 تا 18 مهرماه سال جاری در مرکز تجارت جهانی دبی برپا می شود. در این نمایشگاه پیشروان فناوری، سرمایه گذاران و استارت آپ ها از تمام نقاط جهان گرد هم می آیند تا آینده صنعت و کسب و کارهای نوین خود را ارائه کنند.

 

ارتباط مستقیم با برترین شرکت های جهان

در این نمایشگاه، جدیدترین نوآوری ها و تکنولوژی ها در حوزه فناوری آی تی به نمایش گذاشته می شود. به واسطه وسعت و گستردگی موضوعات IT ارائه شده (حدود 20 بخش مختلف که در بیش از 10 صنعت کاربرد دارد) و حضور غرفه داران و بازدیدکننده های بسیار زیاد از اقصی نقاط جهان، تقریبا همه مدیران ارشد شرکت های معروف دنیا و متخصصان این صنعت در این رویداد بی‌نظیر شرکت می کنند.

علاوه بر آشنایی با جدیدترین تکنولوژی های حوزه فناوری، نمایشگاه جیتکس فرصتی ویژه و بسیار مناسب برای آشنایی و ایجاد ارتباط با تولید کنندگان، خرید و سفارش و اخذ نمایندگی محصولات است.

این نمایشگاه در حوزه های مختلفی چون رایانش ابری، بلاکچین، سخت افزار، نرم افزار، تکنولوژی مصرف کننده، پلت فرم تخصصی تجارت برای توزیع کنندگان گوشی های همراه، امنیت شبکه و زیر ساخت، دیتا سنتر یا مرکز داده، دیتا های بزرگ، چاپ سه بعدی، شهرهای هوشمند، خانه های هوشمند، محل کار هوشمند، حمل و نقل در آینده، هواپیمای بدون سرنشین و پهپاد و رباتیک برگزار می شود.

با توجه به بزرگی، وسعت و اهمیت این نمایشگاه، مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، صندوق نوآوری و شکوفایی و سازمان توسعه تجارت ایران از اعزام شرکت های دانش بنیان ایرانی به نمایشگاه جیتکس 2019 حمایت می کنند.

شرکت های متقاضی می توانند تا 31 شهریورماه سال جاری به آدرس اینترنتی WWW.TESC.IR مراجعه و ثبت نام کنند.

 

منبع خبر:معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

خبر های دیگر
news-image
رویه‌نگار لیزری سطوح با دقت 1 میکرومتر طراحی شد

توسط یک شرکت حاضر در نمایشگاه ساخت ایران؛ دستگاه رویه نگار لیزری سطوح ارائه شد، این دستگاه با استفاده از تکنولوژی لیزر م ...


news-image
جمعیت کشور به نواحی ساحلی سوق داده می‌شود

اگر تا دیروز مسئله انتقال جمعیت به کنار دریا یک انتخاب بود، امروز یک اجبار است و در حال حاضر مسئولین کشور از انتقال و اس ...


news-image
تولید قلب تپنده از سلول‌های پیش‌ساز قلبی-عروقی ممکن شد

محققان پژوهشگاه رویان موفق به تولید قلب تپنده از سلول‌های پیش‌ساز قلبی-عروقی بر بستر قلب سلول‌زدایی شده موش صحرایی شدند.