نقش مهم نخبگان در تولید محتوا برای رسانه‌های بومی | نخبه ها
خدمات مرکز


نقش مهم نخبگان در تولید محتوا برای رسانه‌های بومی
news-image


 به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در راستای استفاده از ظرفیت‌های بومی برای نهادینه‌کردن فرهنگ نخبگانی در منطقه و استان، تفاهم‌نامه همکاری میان بنیاد نخبگان استان کردستان و صداوسیمای مرکز کردستان منعقد شد.

در نشست مشترک این تفاهم‌نامه، امیرعلی صادقی؛ رئیس بنیاد نخبگان کردستان با اشاره به نقش مهم نخبگان در تولید محتوای مناسب برای صداوسیما، گفت: بنیادهای نخبگان استانی تلاش دارند در قالب ایجاد و راه‌اندازی کارگروه‌های تخصصی پیرامون مشکلات و چالش‌های واقعی استان‌ها در بخش‌های مختلف، گام مؤثری در راستای توسعه همه‌جانبه بردارند.

جعفر عبدالملکی؛ مدیرکل صداوسیمای مرکز کردستان نیز نخبگان را پیشران توسعه دانست و گفت: توسعه و تعالی جامعه در گرو بکارگیری توان و اندیشۀ نخبگانی است.

وی در پایان با اشاره به نقش مهم نخبگان در پیشرفت‌ همه‌جانبۀ استان و فرهنگ‌سازی، افزود: صداوسیما و تولید محتوا برای رسانه یکی از نقاط اثرگذار نخبگان بومی در بهبود کیفیت خدمات است.

 

منبع خبر :بنیاد ملی نخبگان

خبر های دیگر
news-image
همکاری مشترک ایران و چین برای مقابله با کرونا؛ 6 طرح پژوهشی حمایت می‌شود

اواخر سال گذشته بود که صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی و فناوری و آکادمی علوم چین همکاری جدیدی را آغاز کر ...


news-image
توسعه همکاری‌های علمی و تحقیقاتی حوزه شناختی میان ایران و آلمان

سید کمال خرازی دبیر ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی معاونت علمی از دانشکده ذهن و مغز برلین بازدید کرد.


news-image
بانک چالش‌های واقعی زیستی در کشور ایجاد شد

گستردگی‌ کاربرد زيست فناوري (بيوتكنولوژي)‌در سال های اخیر به حدی رسيده‌ است‌ که‌ اقتصاد، بهداشت‌، درمان‌، محیط‌ زیست‌‌، ...