فناوری بیولوژیک راه کشاورزی پایدار را هموار می‌کند | نخبه ها
خدمات مرکز


فناوری بیولوژیک راه کشاورزی پایدار را هموار می‌کند
news-image


به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ، روح الله صابری ریسه مدیرعامل شرکت پرشین بنیان آریا درباره فعالیت های این شرکت گفت : این شرکت دانش بنیان که تازه پا در عرصه تولید محصولات دانش محور گذاشته توانسته تا این فناوری را برای نخستین بار در دنیا عرضه کند و دریافت تاییده از دانشگاه تهران را برای ثبت اختراع نخستین تركيب بيولوگ در ايران در کارنامه خود ثبت کند .
وی با اشاره به اینکه این شرکت با هدف بهبود کیفی و کمی محصولات کشاورزی و یافتن فناوری های جدید،پیوسته در حال جستجو برای یافتن ترکیبات غذایی برای گیاهان با ویژگی های مطلوب است گفت : ازجمله محصولات تولیدی این شرکت ترکیبات بیولوژیک است که امروزه ایده آل ترین ترکیبات جهت استفاده در کشاورزی است .
صابری ادامه داد : این شرکت با تکیه بر توان تخصصی نیروهای فعال ،شبکه های ساختاری پویا و تجهیزات موجود ، راه را برای توسعه کشاورزی پایدار هموارتر ساخته و خود را ملزم به جلب رضایتمندی مصرف کنندگان دانسته و در این راستا از هیچ تلاشی چشم پوشی نخواهد کرد. 
وی با اشاره به این موضوع که این شرکت دانش بنیان برای جوانان اشتغالزایی کرده است گفت : در حال حاضر این شرکت برای جوانان اشتغالزایی ایجاد کرده و 30 نفر نیروی انسانی را جذب کرده است تا هم گامی در جهت جذب متخصصان داخلی برداشته باشد و هم به سمت توسعه و پیشرفته فناوری های مرتبط حرکت کند .
 

منبع خبر: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

#کشاورزی پایدار

# کشاورزی

 

 

خبر های دیگر
news-image
طراح هوشمند به بازار آمد

مخترع جوان خوزستانی توانست با کمک هوش مصنوعی دستگاه "طراح هوشمند" ایرانی را بسازد


news-image
استانداردهای ملی و بین‌المللی هوافضا به شرکت‌های دانش‌بنیان معرفی می‌شود

کارگروه توسعه استاندارد ستاد توسعه صنایع دانش بنیان هوایی و هوانوردی معاونت علمی استانداردهای ملی و بین‌المللی هوافضا را ...


news-image
ماندگاری نیروی انسانی خلاق کرمانشاه در گروی توسعه الگوهای بومی کسب و کار است

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری گفت: برای ماندگاری نیروی انسانی جوان و خلاق کشور باید باور عمومی جامعه به ضرورت حفظ آنان ...