آويز پوشيدني محافظ در مقابل تشعشعات امواج الكترومغناطيسي (موبايل و امواج راديويي) | نخبه ها
خدمات مرکز


آويز پوشيدني محافظ در مقابل تشعشعات امواج الكترومغناطيسي (موبايل و امواج راديويي)
news-image


صابر اسدی نیا عضو موسسه حامی نوابغ جوان(حامی نخبگان) با افتخار برای نخستین بار موفق به ابداع آويز پوشيدني محافظ در مقابل تشعشعات امواج الكترومغناطيسي (موبايل و امواج راديويي) گردید. آقای اسدی نیا متولد 1369 مهندس معماری،رئیس هیئت مدیره شرکت آموت دانش آسیا می باشد.از سال 93 به عنوان مخترع و پژوهشگر فعالیت خود را ادامه داده اند.


آويز پوشيدني محافظ در مقابل تشعشعات امواج الكترومغناطيسي (موبايل و امواج راديويي)
با تغییرات در سبک زندگی و پیشرفت روزافزون تکنولوژی همه موجودات بخصوص ما انسان ها در وضعیتی برگشت ناپذیری قرار گرفته ایم، چرا که اکنون در جهان میلیون ها ایستگاه فرستنده رادیویی استاندارد و غیر استاندارد ساخته شده است و صدها ماهواره در خارج از جو در حال بمباران تشعششاتی کره زمین هستند.به وسیله محصول ساتر استون ، عوارض حاصل از امواج الکترومغناطیس در بدن انسان و موجودات زنده از بین می رود.این طرح با تحقیقات 6 ساله ی خود به صورت میدانی و آزمایشگاهی بر روی انسان و موجودات زنده اثر بخش بوده و تاثیرات محسوس در از بین بردن عوارض امواج الکترومغناطیس حاصل شده است. با توجه به اثبات عوارض ناشی از امواج الکترومغناطیس بر بدن انسان و موجودات زنده در مجامع علمی دنیا، اختراعی با نام ساتِر اِستون برای بر طرف کردن و کاهش عوارض ناشی امواج الکترومغناطیس در بدن انسان و موجودات زنده انجام گرفت که با توجه به خاصیت مادام العمر بودن محصول و ریشه طبیعی آن مزیت و برتری نسبت به طرح های پیشین در زمینه کنترل عوارض امواج الکترومغناطیس دارد.
لازم به ذکر است که شخص استفاده کننده به صورت 24 ساعته وسیله مذکور را به عنوان آویز به همراه داشته باشد .این امر مسبب آن است که در هیچ محیطی عوارض این امواج در بدن فرد بروز ندهد. 

منبع خبر: حامی نوابغ جوان

#محافظ
#تشعشعات امواج الكترومغناطيسي
 

خبر های دیگر
news-image
فناوری آینده صنعت مد را میسازد

بدون تردید، آینده صنعت مد دنیا با فناوری گره خورده است و برندهایی که به این نکته مهم توجه کنند، همچنان در صدر بازارهای ج ...


news-image
برگزاری نخستین همایش بین المللی دانشگاه سبز

برگزاری نخستین همایش بین المللی دانشگاه سبز با حمایت ستاد توسعه فناوری حوزه انرژی


news-image
خودروهای هیبریدی در کاهش آلودگی هوا موثر است

کاهش تعرفه خودروهای هیبریدی در حالی هنوز محل اختلاف نظر دولت، مجلس و واردکنندگان است که مدافعان، استفاده از این وسیله نق ...