نرم‌افزارهای کاربردی خدمات مشترکین مخابرات به‌روز رسانی شد | نخبه ها
خدمات مرکز


نرم‌افزارهای کاربردی خدمات مشترکین مخابرات به‌روز رسانی شد
news-image


به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، این شرکت دانش بنیان داخلی در کنار توسعه و ارایه محصولات، خدماتی را نیز به مشتریان خود ارایه می‌دهد. شرکت هسته‌ اصلی خدمات خود را بر اساس نیاز بازار و مزیت نسبی خود، بنا کرده است که این خدمات را در حوزه های مختلفی ارایه می کند.
به گفته مدیر عامل این شرکت دانش بنیان، «ارایه خدمات عام مشاوره و نظارت (در حوزه‌ی فناوری اطلاعات)» و «ارایه خدمات مشاوره‌ای فناوری اطلاعات در حوزه‌های تخصصی برق، نفت و گاز» از جمله حوزه هایی است که در اولویت اقدامات شرکت قرار دارد.
سید علی آذرکار ادامه داد: شرکت مهندسی پدیدپرداز در بخش "خدمات مشاوره‌ای" خدماتی چون تدوین استراتژی کسب و کار»، «مدیریت و راهبری پروژه و نظارت و کنترل پروژه را ارائه می کند. بر این اساس شرکت ما با ارایه خدماتی مانند «مطالعات امکان‌سنجی طرح‌های کسب و کار»، «مطالعات وسیع در بازار فناوری اطلاعات» و «شناسایی فرصت‌ها و تهدیدهای موجود در راه تدوین استراتژی کسب وکار»، به شرکت‌ها و سازمان‌ها در راستای تحقق اهداف آن‌ها کمک می‌کند. 
وی همچنین بیان کرد: شرکت ما همواره بر طبق استانداردها و روش‌های بین‌المللی، مدیریت و راهبری پروژه‌ها را انجام داده است. این فرآیندها همیشه بر اساس نوآوری‌های فناوری به‌روز می شود.
 

منبع خبر: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

# مخابرات

#نرم‌افزار

خبر های دیگر
news-image
در نهمین جشنواره جهادگران علم و فناوری گیلان مطرح شد

رتبه ۴۵ ایران در شاخص جهانی دستیابی به فناوری


news-image
قلب صنعت حفاری کشور برندسازی می شود

مته حفاری دندانه ای قلب صنعت حفاری کشور بوده و نوک پیکان حفاری چاه های نفت و گاز است


news-image
تعمیر و نگهداری تجهیزات موجود آزمایشگاهی حمایت می‌شود

شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی تعمیر و نگهداری از تجهیزات موجود آزمایشگاهی در کشور را حمایت می کند.