نرم‌افزارهای کاربردی خدمات مشترکین مخابرات به‌روز رسانی شد | نخبه ها
خدمات مرکز


نرم‌افزارهای کاربردی خدمات مشترکین مخابرات به‌روز رسانی شد
news-image


به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، این شرکت دانش بنیان داخلی در کنار توسعه و ارایه محصولات، خدماتی را نیز به مشتریان خود ارایه می‌دهد. شرکت هسته‌ اصلی خدمات خود را بر اساس نیاز بازار و مزیت نسبی خود، بنا کرده است که این خدمات را در حوزه های مختلفی ارایه می کند.
به گفته مدیر عامل این شرکت دانش بنیان، «ارایه خدمات عام مشاوره و نظارت (در حوزه‌ی فناوری اطلاعات)» و «ارایه خدمات مشاوره‌ای فناوری اطلاعات در حوزه‌های تخصصی برق، نفت و گاز» از جمله حوزه هایی است که در اولویت اقدامات شرکت قرار دارد.
سید علی آذرکار ادامه داد: شرکت مهندسی پدیدپرداز در بخش "خدمات مشاوره‌ای" خدماتی چون تدوین استراتژی کسب و کار»، «مدیریت و راهبری پروژه و نظارت و کنترل پروژه را ارائه می کند. بر این اساس شرکت ما با ارایه خدماتی مانند «مطالعات امکان‌سنجی طرح‌های کسب و کار»، «مطالعات وسیع در بازار فناوری اطلاعات» و «شناسایی فرصت‌ها و تهدیدهای موجود در راه تدوین استراتژی کسب وکار»، به شرکت‌ها و سازمان‌ها در راستای تحقق اهداف آن‌ها کمک می‌کند. 
وی همچنین بیان کرد: شرکت ما همواره بر طبق استانداردها و روش‌های بین‌المللی، مدیریت و راهبری پروژه‌ها را انجام داده است. این فرآیندها همیشه بر اساس نوآوری‌های فناوری به‌روز می شود.
 

منبع خبر: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

# مخابرات

#نرم‌افزار

خبر های دیگر
news-image
ساخت دستگاهی با قابلیت تولید جرم منفی

این دستگاه که نخستین نمونه در نوع خود محسوب می شود، قادر به تولید ذرات عجیبی است


news-image
تشکیل شورای اصلی ستاد زیست‌فناوری در دستور کار قرار گرفت

دبیر ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی از تشکیل شورای اصلی ستاد زیست فناوری متشکل از همه وزرای کابینه دولت خبر داد.


news-image
مراکز آموزش و پژوهش خلاقانه زیست‌فناوری راه‌اندازی می‌شود

براساس تفاهم‌نامه همکاری مشترک ستاد توسعه زیست‌فناوری و موسسه علمی آینده‌سازان