محصولات نوآورانه حوزه همگرا وارد بازار می‌شود | نخبه ها
خدمات مرکز


محصولات نوآورانه حوزه همگرا وارد بازار می‌شود
news-image


به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مرکز راهبردی فناوری های همگرا معاونت علمی فرصتی عالی برای استارتاپ های این حوزه فراهم کرده است. این فرصت با انتشار نخستین فراخوان نوپاهای همگرا در اردیبهشت ماه سال جاری ایجاد شد. پس از استقبال این فراخوان مرکز همگرا دومین فراخوان را نیز منتشر کرد. استارتاپ های نوپا در حوزه همگرا تا پایان بهمن ماه برای ثبت نام در این فراخوان فرصت دارند.
هم‌رسانی فناوران و توسعه دهندگان کسب و کار
به هر حال مرکز همگرا با انتشار این فراخوان ایجاد بستری مناسب برای تجاریسازی دستاوردهای تحقیقاتی محققان و جامعه علمی کشور را دنبال می کند. همچنین شناسایی و توانمندسازی گروه های فناور و آشنا کردن آنها با  فرایند توسعه محصول و دنیای کسب و کار و تجاریسازی از اهداف انتشار این فراخوان است. البته در کنار این موارد باید به معرفی فرصت های کسب و کار مبتنی بر نیازهای فعلی کشور و مراکز توسعه دهنده کسب و کار به جامعه محققان و فناوران نیز اشاره کرد.
همچنین به هم رسانی فناوران، سرمایه گذاران و توسعه دهندگان کسب و کار برای تجاریسازی محصولات نوآورانه در این فراخوان مد نظر است.
 

منبع خبر: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

#فناوری‌های همگرا

#استارتاپ‌

خبر های دیگر
news-image
ثبت محصولات جشنواره ملی پرواز آزاد ایران در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

طرح محصولات جشنواره ملی پرواز آزاد ایران(جمپا) در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به ثبت رسید.


news-image
چرا نوک انگشتان یخ می کند؟

افرادی که از یخ کردن انگشتان خود شکایت می کنند کم نیستند. این مشکل در افرادی که افرادی که در شغل خود از ابزار سنگین یا و ...


news-image
انتخاب پروژه ماشین مولد پلاسما به عنوان طرح برتر کشوری

از سوی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری پروژه ماشین مولد پلاسما با عنوان "توکامک البرز"