محصولات نوآورانه حوزه همگرا وارد بازار می‌شود | نخبه ها
خدمات مرکز


محصولات نوآورانه حوزه همگرا وارد بازار می‌شود
news-image


به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مرکز راهبردی فناوری های همگرا معاونت علمی فرصتی عالی برای استارتاپ های این حوزه فراهم کرده است. این فرصت با انتشار نخستین فراخوان نوپاهای همگرا در اردیبهشت ماه سال جاری ایجاد شد. پس از استقبال این فراخوان مرکز همگرا دومین فراخوان را نیز منتشر کرد. استارتاپ های نوپا در حوزه همگرا تا پایان بهمن ماه برای ثبت نام در این فراخوان فرصت دارند.
هم‌رسانی فناوران و توسعه دهندگان کسب و کار
به هر حال مرکز همگرا با انتشار این فراخوان ایجاد بستری مناسب برای تجاریسازی دستاوردهای تحقیقاتی محققان و جامعه علمی کشور را دنبال می کند. همچنین شناسایی و توانمندسازی گروه های فناور و آشنا کردن آنها با  فرایند توسعه محصول و دنیای کسب و کار و تجاریسازی از اهداف انتشار این فراخوان است. البته در کنار این موارد باید به معرفی فرصت های کسب و کار مبتنی بر نیازهای فعلی کشور و مراکز توسعه دهنده کسب و کار به جامعه محققان و فناوران نیز اشاره کرد.
همچنین به هم رسانی فناوران، سرمایه گذاران و توسعه دهندگان کسب و کار برای تجاریسازی محصولات نوآورانه در این فراخوان مد نظر است.
 

منبع خبر: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

#فناوری‌های همگرا

#استارتاپ‌

خبر های دیگر
news-image
پنجمین همایش بین المللی کاشت حلزون آغاز شد

پنجمین همایش بین المللی کاشت حلزون شنوایی و علوم وابسته، چهارشنبه با حضور پزشکان داخلی و خارجی در دانشگاه علوم پزشکی مشه ...


news-image
هم‌افزایی بیش از صد و پنجاه شرکت داخلی در هشتمین نمایشگاه بین‌المللی هوایی و فضا ...

هشتمین نمایشگاه بین‌المللی هوایی و فضایی ایران با حضور بیش از 150 شرکت داخلی و حضور نمایندگانی از


news-image
هشتمین کارگروه تخصصی آنالیز سطح در شبکه آزمایشگاهی آغاز به کار کرد

هشتمین کارگروه تخصصی دستگاهی شبکه آزمایشگاهی با عنوان آنالیز سطح، فعالیت خود را با همراهی