آويز پوشيدني محافظ در مقابل تشعشعات امواج الكترومغناطيسي (موبايل و امواج راديويي) | نخبه ها
خدمات مرکز


آويز پوشيدني محافظ در مقابل تشعشعات امواج الكترومغناطيسي (موبايل و امواج راديويي)
news-image


حسن قوسیان عضو موسسه حامی نوابغ جوان(حامی نخبگان) برای نخستین بار با همراهی آقای صابر اسدی نیا موفق به ابداع آويز پوشيدني محافظ در مقابل تشعشعات امواج الكترومغناطيسي (موبايل و امواج راديويي) گردید.
آقای قوسیان متولد 1368مهندس مکانیک  مدیر عامل شرکت آموت دانش آسیا هستند و از سال 93 به عنوان مخترع و پژوهشگر فعالیت خود را ادامه داده اند.


آويز پوشيدني محافظ در مقابل تشعشعات امواج الكترومغناطيسي (موبايل و امواج راديويي)

با تغییرات در سبک زندگی و پیشرفت روزافزون تکنولوژی همه موجودات بخصوص ما انسان ها در وضعیتی برگشت ناپذیری قرار گرفته ایم، چرا که اکنون در جهان میلیون ها ایستگاه فرستنده رادیویی استاندارد و غیر استاندارد ساخته شده است و صدها ماهواره در خارج از جو در حال بمباران تشعششاتی کره زمین هستند.به وسیله محصول ساتر استون ، عوارض حاصل از امواج الکترومغناطیس در بدن انسان و موجودات زنده از بین می رود.این طرح با تحقیقات 6 ساله ی خود به صورت میدانی و آزمایشگاهی بر روی انسان و موجودات زنده اثر بخش بوده و تاثیرات محسوس در از بین بردن عوارض امواج الکترومغناطیس حاصل شده است. با توجه به اثبات عوارض ناشی از امواج الکترومغناطیس بر بدن انسان و موجودات زنده در مجامع علمی دنیا، اختراعی با نام ساتِر اِستون برای بر طرف کردن و کاهش عوارض ناشی امواج الکترومغناطیس در بدن انسان و موجودات زنده انجام گرفت که با توجه به خاصیت مادام العمر بودن محصول و ریشه طبیعی آن مزیت و برتری نسبت به طرح های پیشین در زمینه کنترل عوارض امواج الکترومغناطیس دارد.
لازم به ذکر است که شخص استفاده کننده به صورت 24 ساعته وسیله مذکور را به عنوان آویز به همراه داشته باشد .این امر مسبب آن است که در هیچ محیطی عوارض این امواج در بدن فرد بروز ندهد. 
 

منبع خبر: حامی نوابغ جوان

#محافظ

#تشعشعات امواج الكترومغناطيسي

خبر های دیگر
news-image
دسترسی بی‌سابقه به سیستم عصبی با ساخت آرایه‌های الکترودی نفوذی

طراحی و ساخت آرایه های الکترودی نفوذی دو بعدی با استفاده از ریزفنآوری برای تحریک و ثبت فعالیت های مغزی توسط محققان پژوهش ...


news-image
ماسک کاغذی طعم دار با قابلیت جذب نودو هشت درصد آلودگی ساخته شد

تعدادی از فارغ التحصیل همدانی برای اولین بار موفق به ساخت نوعی ماسک کاغذی در دو نوع طعم دار و نیکوتینی شده اند که قابلیت ...


news-image
سه فناوری مغزی که در سال ۲۰۱۸ دنیا را تکان خواهد داد

به گزارش خبرگزاری علم وفناوری و به نقل از ساینتیفیک، مایکل ماهاربیز، استاد دانشگاه کالیفرنیا در برکلی