طرح‌های خلاق ونوآور سرمایه جذب می‌کنند | نخبه ها
خدمات مرکز


طرح‌های خلاق ونوآور سرمایه جذب می‌کنند
news-image


به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در راستای توافق بین دبیرخانه برنامه توسعه زیست‌بوم شرکت‌های خلاق و سامانه تأمین مالی و سرمایه‌گذاری کارن کراد (Karen Crowed)، شرکت‌های خلاق می‌توانند از مزایای این سامانه در زمینه تأمین مالی و سرمایه‌گذاری بهره‌مند شوند.
با توجه به اهمیت سرمایه‌گذاری در توسعه اقتصادی و اجتماعی و نیاز مبرم به روان‌سازی فرایند سرمایه‌گذاری و ایجاد بستری کارآمد برای نهادها شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق دارای نیاز به تأمین مالی و سرمایه پذیر این توافق صورت گرفته است.
شرکت‌های خلاق متقاضی می‌توانند به‌منظور ثبت نام اولیه تا تاریخ 10 بهمن ماه 97 درخواست خود را به ایمیل  دبیرخانه برنامه توسعه زیست‌بوم شرکت‌های خلاق  به آدرس  ircreative@isti.ir ارسال کنند
پس از ارسال درخواست اولیه توسط شرکت و ارسال لیست شرکت‌های خلاق متقاضی سرمایه‌گذاری به سامانه کارن کراد از سوی دبیرخانه، به‌منظور ادامه فرایند، از سوی این سامانه با شرکت متقاضی (حداکثر تا تاریخ 7 اسفندماه 97) تماس به عمل خواهد آمد و فرایند ثبت‌نام نهایی شرکت و ارائه اطلاعات تکمیلی توسط این سامانه به شرکت‌ها تشریح خواهد شد.

منبع خبر: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

#سرمایه

#خلاق 

خبر های دیگر
news-image
حمایت از 460 رساله دکتری حرکتی به سوی رفع نیازهای پژوهشی کشور

حمایت از رساله‌های دکتری را باید گامی برای حرکت به سوی توانمندسازی دانشجویان دکتری در انجام تحقیقات دانست در این راستا چ ...


news-image
ژن درمانی نابینایی ارثی را برطرف می کند

روش ژن درمانی جدیدی در آمریکا مورد تایید مراجع پزشکی قرار گرفته


news-image
تشریح جزئیات راه‌اندازی موتور آمبولانس در دانشگاه تهران

معاون دانشجویی دانشگاه تهران از برنامه این دانشگاه برای راه اندازی موتور آمبولانس در سه نقطه