نوین کفش چند کاره پارسیان  New Multipurpose Persian Shoes | نخبه ها
خدمات مرکز


نوین کفش چند کاره پارسیان  New Multipurpose Persian Shoes
news-image


غلامرضا عباسی عضو موسسه حامی نوابغ جوان (حامی نخبگان) برای اولین بار موفق به ابداع نوین کفش چندکاره پارسیان (New Multipurpose Persian Shoes) گردید.
آقای عباسی متولد شهر ایزدخواست شمالی ترین نقطه استان فارس و دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی الکترونیک دانشگاه تبریز می باشد که به گفته خودش اختراع باید یک نیازی از جامعه را برطرف کرده و متناسب بانیازهای جامعه باشد.


نوین کفش چند کاره پارسیان  New Multipurpose Persian Shoes
این اختراع همانطور که از اسم ان مشخص است توانایی و قابلیت چند کار مختلف و متفاوت را به صورت همزمان خواهد داشت این کفش برای افراد مختلف جامعه بویژه قشر اسیب پذیر جامعه طراحی شده است و از هیچگونه مدل داخلی و خارجی کپی برداری نشده است و یک طرح کاملا خلاقانه می باشد به میزان بسیار زیادی باعث کاهش هزینه های زندگی افراد شده و همچنین برای سایر سنین افراد در بین خانمها قابل استفاده خواهد بود و متناسب با هرسنی با توجه به طراحی ساخت قابل استفاده خواهد بود و در طرحها ورنگها و سایزهای مختلفی قابل طراحی و ساخت خواهد بود. معایب مورد بحث قرار گرفته در تمامی کفشها را برطرف کرده با استفاده از الیاف استفاده شده در آن باعث کاهش بوی پا نیز می شود و به گونه ای طراحی شده است که در همه ی مکانها قابل استفاده خواهدبود .


 این کفش همچنین می تواند بنا به موقعیتهای مختلف جفرافیایی نیز در مواد به کار رفته نیز تغییر کند و برای هر موقعیت جغرافیایی طراحی می شود. زمینه فنی این اختراع ترکیبی از علم طراحی ساخت وتولید و مهندسی مواد می باشد. برتری این کفشها نسبت به سایر کفشها که باعث شده درمقایسه با سایر کفشها برای رقابت بسیار مناسب باشد صرفه جویی در زمان افراد است همینطور ازهزینه اقتصادی بسیار به صرفه بوده و نیاز به خرید چندین کفش نبوده و با خرید یک کفش می توان کار چندین کفش را به طور همزمان انجام داد.

 

منبع خبر:حامی نوابغ جوان

#کفش چند کاره

#کفش پارسیان

خبر های دیگر
news-image
بانک اطلاعات فارغ‌التحصیلان زیست‌فناوری ایجاد شد

دبیر ستاد توسعه زیست‌فناوری معاونت علمی از ایجاد بانک اطلاعات فارغ‌التحصیلان زیست‌فناوری در کشور خبر داد.


news-image
آزمایش سیستم جدید اکسیژن مداربسته در زیر آب آغاز شد

نیروی دریایی آمریکا آزمایش سیستم جدید اکسیژن مداربسته خود موسوم به " MK۲۹" در زیر آب را آغاز کره است که نسبت به نمونه‌ها ...


news-image
رباتی که نقشه ای از دل حریق فراهم می کند

محققان دانشگاه "اوربرو" سوئد رباتی ساخته‌اند که به دل آتش می‌زند و نقشه‌ای از محل حریق برای آتش‌نشانان فراهم می‌کند.