ایران به بازارهای نوظهور دارویی ورود کرد | نخبه ها
خدمات مرکز


ایران به بازارهای نوظهور دارویی ورود کرد
news-image


به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، از جمله فعالیت های این شرکت دانش بنیان داخلی، می توان به تحقیق و توسعه در حوزه تولید داروهای شیمیایی، داروهای ضد سرطان، تحقیقات بیولوژی مولکولی، فناوریهای نانو و بایو، بیولوژی سیستمی، فرمولاسیون دارویی و تولید مواد اولیه دارویی باارزش افزوده بالا اشاره کرد.
ارائه خدمات آنالیز و کنترل کیفی، خدمات آموزشی و مهندسی داروسازی نیز توسط این شرکت ارائه می شود. یعقوب حقیقت‌نیا مدیر عامل شرکت تحقیقاتی مهندسی توفیق دارو در خصوص تولیدات این شرکت، گفت: شرکت ما به عنوان مرکز تحقیق و توسعه هلدینگ سرمایه گذاری دارویی، در راستای اهداف استراتژیک خود، قدم برمی دارد. با بهره گیری از توانمندی و خلاقیت پرسنل و استفاده بهینه از امکانات، اقدام به تولید محصولات خود کرده ایم.
وی افزود برخورداری از دانش و فناوری نوین دارویی برای بومی‌سازی و توسعه محصولات دارویی جدید، با تکیه بر نیروهای متخصص و متعهد یکی از تعهدات ما است. همچنین حرکت در راستای توسعه پایدار را نیز در راس کارهای خود قرار داده ایم.
به گفته حقیقت‌نیا، نگاه جهانی به کسب و کار، توسعه صادرات و کاهش ریسک فعالیت های اجرایی و فرآیند ها از دیگر خطی مشی هایی است که در شرکت تعیین کرده ایم.
وی همچنین تصریح کرد: شرکت ما به منظور جلب رضایت کلیه ذینفعان، نسبت به استقرار استاندارد های   ISO ، به عنوان الگوی سیستم مدیریتی خود در حوزه های مختلف کاری اقدام کرده است.
 

منبع خبر: معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری

#دانش بنیان

# حوزه دارویی

خبر های دیگر
news-image
درمان سرطان‌های شایع مورد حمایت ویژه صندوق زیست‌فناوری معاونت علمی

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، صندوق حمایت از سرمایه‌گذاری زیست‌فناوری معاونت ع ...


news-image
زمانی برای تبلور فناوری

نمایشگاه CES امسال عرضه خودنمایی 5G


news-image
جوانان ایرانی توانایی ساخت تاکسی هوایی دارند

دبیر ستاد توسعه صنایع و فناوری‌های دانش‌بنیان هوایی و هوانوردی معاونت علمی گفت: متخصصان و مهندسان ایرانی توانمندی طراحی ...