بهینه‎‌سازی خدمات سازمان‌ها به کمک نرم‌افزارهای ایرانی | نخبه ها
خدمات مرکز


بهینه‎‌سازی خدمات سازمان‌ها به کمک نرم‌افزارهای ایرانی
news-image


به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، راه کارهای این شرکت شامل ایجاد بستر ارتباطی یکپارچه اتوماسیون اداری و برنامه‌ریزی و مدیریت سازمانی در حوزه‌های منابع انسانی، مالی و لجستیک می شود.
«ارائه برترین مجموعه نرم‌افزاری یکپارچه سازمانی»، «ارائه خدمات مشاوره»، «استفاده از فناوری‌های نوین» و «استفاده از توان و تخصص تیم‌کاری حرفه‌ای»، مهم ترین ماموریت های این شرکت دانش بنیان داخلی است.
به گفته فرزاد رحمانی مدیر عامل شرکت دانش بنیان چارگون، رکن کاری این شرکت این است که نیاز واقعی مشتریان را کشف و براساس آن خدمات و محصولات منحصر به ‌فرد ارائه کند.
وی افزود: تلاش می کنیم فرآیند نوآوری و بهبود مستمر را تبدیل به فرهنگ سازمانی کنیم. همچنین در تغییر سبک کار سازمان‌ها، نقش رهبری داشته باشیم.
این فعال دانش بنیانی در ادامه تصریح کرد: در سیستم اتوماسیون اداری «نرم افزار مکاتبات اداری» را طراحی کردیم که با کمک این نرم افزار، دسترسی مدیران و سایر کارکنان به چرخه عملیات روزمره و بررسی و تحلیل فرآیندهای سازمان فراهم می‌ شود.
وی در ادامه تصریح کرد: طراحی «نرم‌افزار کارها» از دیگر خدمات ارائه شده توسط این شرکت است. نسل جدید نرم‌افزارکارها، یک ابزار مدیریت تیم کاری و پروژه است که بر مبنای گفتمان سازمانی طراحی شده است و مزایای قابل توجهی در این حوزه برای سازمان‌ها دارد. از جمله یکپارچگی و اتصال به تشکیلات سازمانی، انعطاف‌پذیری بر اساس امکان تعیین لیست مطابق با شیوه‌های مختلف مدیریت پروژه و قابلیت تعامل بین افراد تیم برای تقسیم وظایف متناسب با توانمندی افراد.

 

منبع خبر: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

#نرم‌افزارهای ایرانی

# بهینه سازی

خبر های دیگر
news-image
ثبت نخستین المپیاد بین‌المللی دانش آموزی سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی به نام ...

رئیس کمیته علمی المپیاد دانش‌آموزی سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی از برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده


news-image
پیوند سلول‌های بنیادی انسان به میمون‌های مبتلا به آسیب نخاعی

گروهی از محققان و جراحان با پیوند سلول‌های عصبی انسان به میمون‌های رزوس


news-image
نورهایی که زمین و آسمان را آلوده می کنند

چراغ های نئونی که بر سر در مغازه‌ها، بنگاه‌ها،آسمانخراش ها، پاساژها و بازارهای غرق در نور آویزان است؛ همه از جمله دلایل ...