ترویج‌دهندگان فناوری نانو توان علمی خود را افزایش‌ می‌دهند | نخبه ها
خدمات مرکز


ترویج‌دهندگان فناوری نانو توان علمی خود را افزایش‌ می‌دهند
news-image


به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، بنیاد آموزش فناوری نانو ستاد توسعه فناوری نانو معاونت علمی و معاونت فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور میزبان بیش از 100 نهاد ترویجی فعال در حوزه فناوری نانو خواهند بود. سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور میزبان هفتمین دوره توان‌افزایی مروجان فناوری نانو است. این دوره از سوم تا پنجم بهمن‌ماه 97 با حضور نهادهای ترویجی ‌نانو برگزار می‌شود.
شبکه نهادهای ترویجی نانو شامل گروه‌های دانشجویی، شرکت‌های آموزشی و همچنین سایر موسسات، نهادها و سازمان‌ها است که به دنبال آموزش و ترویج فناوری نانو در سطح دانشجویان، محققان و عموم مردم هستند. این نهادها می‌توانند در صورت عمل به مفاد آیین‌نامه‌های تعریف‌شده در ستاد توسعه فناوری نانو معاونت علمی از مزایای مالی و اعتباری بهره‌مند شوند.
در حال حاضر بیش از 220 نهاد ترویجی نانو دارای مجوز در سراسر کشور مشغول به فعالیت هستند. شبکه نهادهای ترویجی نانو یکی از بخش‌های بنیاد آموزش فناوری نانو، مسئول ترویج و آموزش دانشجویی ستاد توسعه فناوری نانو معاونت علمی است.
در این برنامه 130 نفر از 101 نهاد ترویجی فعال ثبت‌نام کرده‌اند. در میان نهادهای ترویجی شرکت‌کننده، 76 گروه‌ دانشجویی، 10 شرکت آموزشی و 15 نهاد دانشگاهی حضور دارند. 10 درصد از شرکت‌کنندگان از شهر تهران و سایر شرکت‌کنندگان به نمایندگی از سایر شهرهای ایران در این مراسم حضور خواهند داشت.
 

منبع خبر:معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

#توان علمی

#فناوری نانو

#مروجان 

خبر های دیگر
news-image
تشخیص و درمان سرطان با تصویربرداری لیزری سه‌بعدی

انجمن اپتیک و فوتونیک ایران؛ کارگاه تصویربرداری لیزری سه بعدی باهدف معرفی روش‌های جدید تصویربرداری لیزری برای تشخیص سرط ...


news-image
برگزیدگان بیست و سومین جشنواره رازی تقدیر شدند

برگزیدگان بیست و سومین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری


news-image
بهره‌مندی شرکت‌های مستقر درپارک‌های فناوری از تسهیلات نظام‌وظیفه تخصصی

سید محمد صاحبکار خراسانی، رئیس مرکز شرکت‌ها و مؤسسات دانش‌بنیان در نشست آشنایی با تسهیلات جدید نظام‌وظیفه تخصصی