شبکه‌های اجتماعی راهی برای خلق کسب‌وکارهای نوین است | نخبه ها
خدمات مرکز


شبکه‌های اجتماعی راهی برای خلق کسب‌وکارهای نوین است
news-image


به گزارش مركز ارتباطات و اطلاع‌رساني معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري، اینترنت برای مصارف محتوای ویدئویی، استفاده از پلتفرم رسانه‌های اجتماعی آنلاین برای خریدوفروش، برقراری ارتباط و تبادل داده است. از سوی دیگر كشورهاي دنيا تلاش دارند تا از اين رهاورد عرصه ديجتالي شدن بيشترين بهره را ببرند و هركدام سهم بيشتري از اقتصاد ديجيتال را به خود اختصاص دهند.
به همین منظور با توجه به اهمیت اقتصاد دیجیتالی در جهان، ستاد توسعه فناوري‌هاي حوزه اقتصاد ديجيتال و هوشمند سازی معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري؛ در گزارشی سعی داشته است، که به بررسی این موضوع در قالب خلق کسب و کارهای نوین در رابطه به استقبال جمعیت جهان به شبکه‌های اجتماعی بپردازد.
تأثیر ظهور و نفوذ شبکه‌های مجازی در کسب و کار
یکی از قابليت‌هاي نوظهور اخير فضاي کسب‎وکارهاي گوناگون، ظهور و نفوذ شبکه‌های مجازی است که علاوه بر اینکه خود، بخش قابل توجهی از ارزش برند شرکت‌های فعال در اقتصاد دیجیتال را تصاحب کرده‌اند، به طرز قابل توجهی بر هم زننده معادلات در کسب‌وکارهای مختلف نیز شده‌اند.

 

منبع خبر: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

# کسب‌وکارهای نوین

#شبکه‌های اجتماعی

خبر های دیگر
news-image
بیست و یکمین چالش نوآوری نانو برگزار می گردد

بیست و یکمین چالش نوآوری نانو با همکاری ستاد ویژه توسعه فناوری نانو و یکی از شرکت‌های فعال در حوزه نانو با عنوان "بهبود ...


news-image
هایپر لنزی که ویروس را روی سطح سلول زنده نشان می دهد

از محققان آمریکایی با استفاده از کریستال های تصفیه شده موفق به ساخت یک هایپر لنز شدند


news-image
نخستین کارخانه تولید سلول انسانی در غرب آسیا افتتاح شد

نخستین کارخانه تولید سلول انسانی در غرب آسیا با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری افتتاح شد.