شبکه‌های اجتماعی راهی برای خلق کسب‌وکارهای نوین است | نخبه ها
خدمات مرکز


شبکه‌های اجتماعی راهی برای خلق کسب‌وکارهای نوین است
news-image


به گزارش مركز ارتباطات و اطلاع‌رساني معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري، اینترنت برای مصارف محتوای ویدئویی، استفاده از پلتفرم رسانه‌های اجتماعی آنلاین برای خریدوفروش، برقراری ارتباط و تبادل داده است. از سوی دیگر كشورهاي دنيا تلاش دارند تا از اين رهاورد عرصه ديجتالي شدن بيشترين بهره را ببرند و هركدام سهم بيشتري از اقتصاد ديجيتال را به خود اختصاص دهند.
به همین منظور با توجه به اهمیت اقتصاد دیجیتالی در جهان، ستاد توسعه فناوري‌هاي حوزه اقتصاد ديجيتال و هوشمند سازی معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري؛ در گزارشی سعی داشته است، که به بررسی این موضوع در قالب خلق کسب و کارهای نوین در رابطه به استقبال جمعیت جهان به شبکه‌های اجتماعی بپردازد.
تأثیر ظهور و نفوذ شبکه‌های مجازی در کسب و کار
یکی از قابليت‌هاي نوظهور اخير فضاي کسب‎وکارهاي گوناگون، ظهور و نفوذ شبکه‌های مجازی است که علاوه بر اینکه خود، بخش قابل توجهی از ارزش برند شرکت‌های فعال در اقتصاد دیجیتال را تصاحب کرده‌اند، به طرز قابل توجهی بر هم زننده معادلات در کسب‌وکارهای مختلف نیز شده‌اند.

 

منبع خبر: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

# کسب‌وکارهای نوین

#شبکه‌های اجتماعی

خبر های دیگر
news-image
به روز رسانی گسترده جی‌میل آغاز شد

گوگل از(چهارشنبه به وقت آمریکا) یکی از بزرگ‌ترین روزآمدسازی‌های جی‌میل را به مرحله اجرا درآورده است. این در حالی است که ...


news-image
ترویج و توانمندسازی در حوزه نقشه‌برداری مغز با برگزاری بزرگترین رویداد این حوزه

دومین سمپوزیوم تازه‌های نقشه برداری مغز ایران با هدف ترویج، توانمندسازی، توسعه و رشد متخصصان حوزه علوم شناختی و نقشه‌برد ...


news-image
برگزاری هفته جهانی فضا با شعار فضا جهان را متحد می‌کند

هفته جهانی فضا 2018 از 12 تا 18 مهرماه با شعار "فضا جهان را متحد می‌کند" برگزار می‌شود.