خانه نوآوری، به جمع مبادی معرفی شرکت‌های خلاق پیوست | نخبه ها
خدمات مرکز


خانه نوآوری، به جمع مبادی معرفی شرکت‌های خلاق پیوست
news-image


به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، به‌موجب آئین‌نامه برنامه توسعه زیست‌بوم شرکت‌های خلاق، شرکت‌های فعال در حوزه‌های خلاق و صنایع فرهنگی که از سوی مجموعه‌های تخصصی که اصطلاحاً مبادی نامیده می‌شوند، به دبیرخانه شرکت‌های خلاق معرفی شوند، به‌عنوان شرکت خلاق پذیرفته‌شده و می‌توانند از مزیت‌ها و خدمات موضوع برنامه بهره‌مند شوند.
در همین راستا، خانه نوآوری نیز، که در این حوزه خدماتی نظیر آموزش، فضای کاری، مربیگری و جذب سرمایه به تیم‌های نوآور ارائه می‌دهد، به عنوان یکی از مبادی معرفی شرکت‌های خلاق انتخاب شده است.
افراد مستعد با مراجعه به خانه نوآوری و طی مرحله ایده‌پردازی و ایده‌پروری در خانه، در اکوسیستم استارتاپی و شبکه استارتاپ های مجموعه خانه نوآوری مشغول به کار می‌شوند و یا تبدیل به یک کارآفرین بالقوه خواهند شد.
این کارآفرین با حضور در دوره پیش شتابدهی خانه نوآوری، به تیم‌سازی و پرورش ایده و کسب‌وکار خود خواهد پرداخت و در انتها خواهد توانست تیم استارتاپی خود را تشکیل دهد تا به کسب‌وکار بپردازد.
شرکت‌های معرفی شده از سوی این مجموعه، به عنوان شرکت خلاق برگزیده شده و مشمول استفاده از حمایت‌های دبیرخانه برنامه توسعه زیست‌بوم شرکت‌های خلاق خواهند شد.
 

منبع خبر: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

#خانه نوآوری

#شرکت‌های خلاق

خبر های دیگر
news-image
معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری عازم بروکسل شد

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری، برای شرکت در دومین همایش همکاری‌های بین‌المللی اقتصادی و فناوری ایران و اروپا، در راس ه ...


news-image
معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری وارد خراسان رضوی شد

معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری، همزمان با سفر هیئت دولت به استان خراسان رضوی به منظور بازدید از مراکز رشد، واحدهای فناو ...


news-image
وداع با افسردگی

بهترین راه کارهای مقابله با افسردگی براساس جدیدترین تحقیقات جهانی