چهاردهمین کنفرانس توسعه منابع انسانی برگزار می گردد | نخبه ها
خدمات مرکز


چهاردهمین کنفرانس توسعه منابع انسانی برگزار می گردد
news-image


«چهاردهمین کنفرانس توسعه منابع انسانی»، طی روزهای ۲۵ و ۲۶ دی‌ماه ۹۷ با موضوع «سرمایه انسانی و تحول دیجیتال (HRM ۴.۰)» با حضور مقامات، مدیران ارشد، مدیران منابع انسانی سراسر کشور و متخصصان این حوزه برگزار می‌شود.
بنا به این گزارش، روز اول کنفرانس در مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما و روز دوم آن در ساختمان شماره ۲ سازمان مدیریت صنعتی برگزار می‌شود.   
«نقش مدیریت منابع انسانی در فرهنگ سازی و حمایت از تولید ملی با کیفیت»، «نقش مدیریت منابع انسانی در نهادینه کردن اخلاق حرفه‌ای، مسئولیت اجتماعی شرکت CSR سازمان‌ها و نهادها»، «نقش مدیریت منابع انسانی در راهبری باور، امید و اعتماد در سازمان‌ها» و «راهکارهای ارتقاء برند و حرفه ای گرایی مدیریت منابع انسانی» از جمله موضوعات محوری این کنفرانس هستند.
از دیگر موضوعات محوری این کنفرانس می‌توان به «نقش مدیریت منابع انسانی در مواجهه با موج چهارم توسعه صنعتی»، «نقش مدیریت منابع انسانی در ساختارهای دانش بنیان و استارت آپ‌ها»، «مدل‌های منابع انسانی در شرایط دشوار اقتصادی»، «ابتکارات مدیریت منابع انسانی برای افزایش اثربخشی کسب و کارهای کوچک و متوسط در شرایط عدم قطعیت محیطی» و «نقش مدیریت منابع انسانی در افزایش تاب آوری سازمان‌ها و کسب کارها در شرایط دشوار اقتصادی» اشاره کرد.
سخنرانی‌های صاحب نظران برجسته داخلی و بین‌المللی، ارائه مقالات و تجارب برتر داخلی و بین‌المللی و اعطای دهمین دوره جایزه تعالی منابع انسانی از برنامه‌های روز اول کنفرانس است.
 

منبع خبر:سیناپرس

#چهاردهمین کنفرانس

#توسعه منابع انسانی

خبر های دیگر
news-image
احتمال وجود آب در قمر اروپا

قمر اروپای مشتری با توجه به وجود یک اقیانوس زیر سطحی، یکی از بهترین مکان‌ها برای جستجوی حیات در منظومه‌ی شمسی است.


news-image
ژاکت هوشمندی که در جهت‌یابی درست و حرکت ایمن کمک می‌کند

کارمندان شرکت فورد، ژاکت هوشمندی ابداع کرده‌اند که به دوچرخه‌سواران در جهت‌یابی درست و حرکت ایمن کمک می‌کند.


news-image
ژن‌درمانی به کمک بیماری‌های ژنتیکی آمد

ژن درمانی روشی است که امید بیمارانی با نقص ژنتیکی را روحی دوباره بخشید و خوشبختانه محققان کشور نیز قدم‌های خوبی در این م ...