کارگاه کارآفرینی در حوزه گردشگری و فناوری‌های نرم برگزار می‌شود | نخبه ها
خدمات مرکز


کارگاه کارآفرینی در حوزه گردشگری و فناوری‌های نرم برگزار می‌شود
news-image


کارگاه کارآفرینی در صنعت گردشگری و فناوری‌های نرم با هدف آشنایی مستعدان‌برتر این حوزه، بهره‌‌گیری حداکثری از توان اجتماع نخبگانی، شبکه‌‌سازی افراد و گروه‌ها در حوزه‌های تخصصی، هم ‌افزایی و اشتراک دانش‌و‌اطلاعات و همچنین زمینه‌سازی برای حضور و اثرگذاری اجتماع نخبگانی برگزار می‌‎شود.

این کارگاه با محورهای «بررسی جایگاه صنعت گردشگری در دنیا و جایگاه ایران در این صنعت و آینده صنعت گرشگری در دنیا»، «ظرفیت‌های موجود در صنعت گردشگری»، «نقش استارت آپ‌ها در گردشگری»، «بررسی و تحلیل نمونه‌های موفق در گردشگری دنیا و ایران»، «چگونگی کارآفرینی در حوزه‌های مرتبط با صنعت گردشگری» و «نقش نخبگان و ایده‌پردازی در صنعت گردشگری» برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است، کارگاه کارآفرینی در صنعت گردشگری و فناوری‌های نرم با همکاری ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری، مرکز شتاب‌دهی و نوآوری پارک علم‌وفناوری پردیس و همکاری شرکت‌های دانش‌بنیان فعال در صنایع‌خلاق، شانزدهم بهمن‌ماه در محل بنیاد نخبگان استان تهران برگزار می‌شود.

متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سامانۀ ثبت‌نام رویدادهای فرهنگی بنیاد نخبگان استان تهران به نشانی visitfarhangi.bmn.ir نسبت به تکمیل اطلاعات و ثبت نام اقدام کنند.

منبع خبر:بنیاد ملی نخبگان

خبر های دیگر
news-image
دستگاه هوشمند انتخاب تشک ساخته شد

دستگاه هوشمند انتخاب تشک در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر با امکان تعیین استاندارد تشک های طبی و غیرطبی ساخته شد.


news-image
تهران میزبان کنگره جهانی فناوری‌های هوشمند

کنگره جهانی فناوری‌های هوشمند 2018 (IC TECK 2018) بهمن‌ماه سال جاری


news-image
نیازهای واقعی بالگردی کشور تأمین می‌شود

نیازهای واقعی بالگردی کشور توسط کارگروه بالگرد تجاری ستاد توسعه فناوری‌ها و صنایع دانش‌بنیان هوایی و هوانوردی معاونت علم ...