نخستین رویداد استارتاپی پسماند و محیط‌زیست برگزار می‌شود | نخبه ها
خدمات مرکز


نخستین رویداد استارتاپی پسماند و محیط‌زیست برگزار می‌شود
news-image


نخستین رویداد استارتاپی پسماند و محیط‌زیست با شعار «آیندت رو دور نریز» با حمایت پارک فناوری پردیس معاونت علمی4 تا 6 بهمن ماه برگزار می‌شود.
به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، نخستین رویداد استارتاپی پسماند و محیط‌زیست با شعار «آیندت رو دور نریز» از ساعت ۱۶ روز چهارشنبه ۴ بهمن‌ماه ۱۳۹۶ تا ساعت ۲۰ روز جمعه ۶ بهمن‌ماه ۱۳۹۶ در کرج برگزار می‌شود.
نخستین رویداد استارتاپی کشور در حوزه پسماند با حمایت پارک فناوری پردیس معاونت علمی پایه‌گذاری برگزاری این رویداد ملی به‌صورت سالیانه در استان البرز است.
در این رویداد ۹۶ نفر در قالب ۱۲ گروه ۸ نفره از شاغلین و علاقه‌مندان، دانشجویان و فارغ‌التحصیلان رشته‌های: محیط‌زیست، گرافیک، مهندسی کامپیوتر (نرم‌افزار و فناوری اطلاعات)، مدیریت و بازاریابی، تبلیغات و فروش، کسب‌وکار شرکت خواهند کرد.
نخستین رویداد استارت آپی پسماند و محیط‌زیست  به بررسی جدیدترین فناوری‌ها و روش‌های تجاری‌سازی در عرصه پسماند و محیط‌زیست در بین جوانان کشور می‌پردازد. 
این رویداد می‌تواند  فعالان و علاقه‌مندان جهت ایجاد برنامه‌های مؤثر و کارآمد در زمینه‌های مختلف فناوری و کارآفرینی را تشویق کند. همچنین بستری مناسب جهت همکاری بین کارآفرینان و مراکز علمی و پژوهشی است.
نخستین رویداد استارتاپی کشور در حوزه پسماند نمودن بسترهای مناسب همکاری میان متخصصین و کارشناسان با متولیان استان در حوزه شرکت‌های دانش‌بنیان، فناوری، کارآفرینی فراهم می‌کند.

منبع خبر:معاونت علمی و فن آوری ریاست جمهوری

خبر های دیگر
news-image
نقش فناوری نانو در بهداشت

تا به حال به این فکر کرده‌اید که آیا محصولات مبتنی بر فناوری نانو می‌توانند در بهداشت منزل یا فردی هم کاربرد دارد یا خیر ...


news-image
توانایی تولید سهم واردات یکی از مواد مصرفی دندانپزشکی تنها در 6 روز

یکی از شرکت‌های عضو پارک فناوری پردیس معاونت علمی پس از سال‌ها تلاش درزمینه تولید و تجاری‌سازی اسیدETCH؛ به مرحله‌ای از ...


news-image
قرص هوشمندی که قادر به تشخیص بیماری های روده است

محققان قرص هوشمندی ساخته اند که قادر به تشخیص بیماری های روده است