برگزیدگان بیست و سومین جشنواره رازی تقدیر شدند | نخبه ها
خدمات مرکز


برگزیدگان بیست و سومین جشنواره رازی تقدیر شدند
news-image


برگزیدگان بیست و سومین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری ، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری  و سید حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تقدیر شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ بیست و سومین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی برگزیدگان خود را شناخت. در این دوره از جشنواره 8 محقق، 2 پژوهشگر برتر، 1 محقق جوان، 3 دانشگاه علوم پزشکی، 1 پژوهشکده علوم پزشکی، 6 مرکز تحقیقاتی، 3 کمیته دانشجویی و 2 مجله علمی و پژوهشی علوم پزشکی به عنوان برگزیده معرفی شدند و جوایز خود را از اسحاق جهانگیری معاون اول ریس جمهوری، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری و سید حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و رضا ملک زاده معاون تحقیقات و فناوری دریافت کردند. همچنین مصطفی قانعی دبیر ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی نیز به عنوان یکی از برگزیدگان جشنواره معرفی شد.

بر اساس این گزارش، این جشنواره از سال 74 بر اساس بند 4 از اصل سوم قانون اساسی ایران مبنی بر تقویت روح بررسی، تتبع و ابتکار در راستای اهداف وزارت بهداشت و برای تجلیل از مقام و منزلت پژوهشگران و دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی هر سال دی ماه به افتخار محمد زکریای رازی طبیب، شیمی دان، داروساز و فیلسوف بزرگ ایرانی برگزار می شود تا به حرکت در جهت ارتقای جایگاه کشور در تولید علم در زمینه های علوم پزشکی کمک شود.

منبع خبر:بنیاد ملی نخبگان

خبر های دیگر
news-image
وقف علمی؛ فرهنگی نهادینه ‌شده در کشورهای پیشرفته است

صادقی گفت: در کشورهای پیشرفته وقف در امور علمی و فناوری به عنوان یک فرهنگ، کاملاً نهادینه شده است تا جایی‌که دانشگاه‌های ...


news-image
برگزاري مسابقات هدفمند برای جذب دانش‌آموزان و دانشجویان به حوزه هوافضا

دبیر ستاد توسعه صنایع دانش بنیان هوایی و هوانوردی معاونت علمی:


news-image
چهره‌ها را با سیستمی ایرانی تشخیص دهیم

محققان در دانشگاه تهران موفق به مدل سازی و پیاده سازی سیستمی شدند که از آن برای تشخیص چهره، دست خط و به زودی کمک به کودک ...