فناوران ایرانی دستاوردهای خودروسازی را عرضه می‌کنند | نخبه ها
خدمات مرکز


فناوران ایرانی دستاوردهای خودروسازی را عرضه می‌کنند
news-image


به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری، مرکز فن بازار ملی معاونت‌علمی با همکاری گروه خودرو سازی سایپا پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور را در سومین نمایشگاه بین‌المللی خودرو تهران برگزار می‌کند.

در این پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور منتخب حضور پیدا کرده و به عرضه محصولات خود با محور‌های اعلام شده به گروه‌های خودروسازی و قطعه‌سازان بزرگ کشور می‌پردازد.

همچنین كارگزار تبادل فناوری شبکه فن‌بازار ملی معاونت‌علمی نیز برای تسهیل مذاکرات و تفاهم‌های تجاری منجر به توسعه بازار محصولات شركت‌های دانش‌بنیان در این رویداد حاضر است.

محورهای تخصصی پاویون دانش‌بنیان مجموعه انتقال و قدرت؛ مجموعه برق و الکترونیک؛ مجموعه‌های جانبی موتور؛ مجموعه تعلیق ، فرمان و چرخ‌ها؛ مجموعه مکانیزم‌های متصل به بدنه؛ هوشمندسازی خودرو است.

مخاطبین پاویون  شركت‌های‌ دانش‌بنیان و فناور؛ شركت‌های عضو پارك‌ها و مراكز رشد فناوری؛ شرکت‌های صنعتی بزرگ فعال در حوزه مرتبط هستند.  با توجه به تخصصی بودن این رویداد و محدودیت ظرفیت پذیرش، انتخاب شركت‌های متقاضی حضور در پاویون، پس از ارزیابی متقاضیان براساس مدارك و مستندات ارسال شده، انجام شده و نتیجه به شركت‌های منتخب اعلام می‌شود.

پایون خودروسازی سایپا  با عرضه فناوری‌ها و نوآوری‌ها توسط مرکز فن بازار ملی معاونت علمی با همکاری گروه خودرو‌سازی سایپا 18 تا 21 دی‌ماه همزمان با سومین نمایشگاه بین‌المللی خودرو تهران  در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار می‌شود.

منبع خبر: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

#فناوران ایرانی

#نمایشگاه بین‌المللی خودرو

خبر های دیگر
news-image
تفاوت‌های امواج مغزی ایرانی‌ها و اروپایی‌ها توسط محققان کشورمان مشخص شد

بررسی تفاوت‌های بین‌فرهنگی در عملکرد شناختی و مغزی بین ایرانیان و اروپایی‌ها عنوان پروژه‌ای است که توسط محققان دانشگاه ت ...


news-image
استانداردهای ملی سوخت‌های زیستی تصویب شده است

دبیر ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی از تصویب استانداردهای ملی سوخت‌های زیستی در کشور خبر داد.


news-image
جهان هستی چند ساله است

مطالعات دانشمندان و ستاره شناسان بر اساس شناسایی قدیمی ترین ستاره موجود در جهان