کاهش دردهای قاعدگی با فناوری گرمایشی | نخبه ها
خدمات مرکز


کاهش دردهای قاعدگی با فناوری گرمایشی
news-image


شرکت ووشین لابو تک (Wooshin Labottach) در کره جنوبی به تازگی یک فناوری جدید به نام صفحه گرم کننده بدن یا BODY WARMER PATCH ارائه کرده است که با کمک آن، زنان می توانند دردهای ناشی از عادت ماهانه و قاعدگی را بهتر تحمل کنند.
 این شرکت یکی از پیشرو ترین شرکت های حوزه پژوهش های دارویی و تجهیزات پزشکی است که در سال 1992 میلادی پایه گذاری شده و امروزه با ارائه محصولاتی منحصر به فرد و کارآمد در سطح جهان به عنوان برندی شناخته شده و قابل اعتماد در آمده است. از جمله مهمترین محصولاتی که علاوه بر صفحه گرم کننده بدن، ویژه زنان  توسط پژوهشگران ووشین لابو تک تولید و ارائه شده است، می توان به پدهای ضد میگرن، پدهای هیدرو ژل و صفحات گرمایی و سرمایی موضعی اشاره کرد.

این صفحه گرمایشی با کاهش دردهای عضلانی می تواند گذراندن این دوران را برای زنان تسهیل کرده و از سوی دیگر بر خلاف داروهای شیمیایی و مسکن ها، هیچ تاثیر جانبی مضری نداشته و به دلیل کوچک و نازک بودن، با سادگی قابل استفاده بوده و از زیر لباس دیده نخواهد شد.

بسیاري از زنان در هنگام قاعدگی دچار دردهای شدیدی در کمر و عضلات شکمی خود می شوند که این موضوع بر عملکرد و توانایی های آن ها تاثیر دارد. این صفحه گرمایشی با کاهش دردهای عضلانی می تواند گذراندن این دوران را برای زنان تسهیل کرده و از سوی دیگر بر خلاف داروهای شیمیایی و مسکن ها، هیچ تاثیر جانبی مضری نداشته و به دلیل کوچک و نازک بودن، با سادگی قابل استفاده بوده و از زیر لباس دیده نخواهد شد.

منبع خبر:سیناپرس

خبر های دیگر
news-image
آغاز مرحله انتخاب آثار ارسالی "ایران ساخت"

به گزارش ستاد خبری دومین جشنواره ملی، فرهنگی و هنری ایران ساخت، با پایان یافتن مهلت ارسال آثار به دومین جشنواره "ایران س ...


news-image
تکنولوژی با طعم شکلات و شیرینی/پرینتر سه بعدی مواد غذایی ساخته شد

جوان مبتکر شهرکردی پرینتر سه بعدی مواد غذایی ساخته است


news-image
تنها ده دقیقه خواب برای به یادآوردن مطالب مهم کافی است

تنها ۱۰ دقیقه خواب کوتاه باعث می‌شود تا جزییات چیزی که یاد گرفته‌ایم را به‌ خوبی به خاطر بیاوریم