گرانولابار و موسلی توت سوییت | نخبه ها
خدمات مرکز


گرانولابار و موسلی توت سوییت
news-image


ستاره ملیسا معتمدی عضو موسسه حامی نخبگان  با مدرک کارشناسی معماری از دانشگاه اوتیس پارسونز امریکا دارای سوابق کاری زیر می باشد:

عنوان بنیانگذار و مدیرعامل شرکت معتمدی دیزاین که در امور طراحی داخلی، دکوراسیون بازسازی، مرمت در ایران، دوبی و پاریس فعالیت نموده .به عنوان یکی از بنیانگزاران در شرکت E-tagz که در امور تکنولوژی های مربوط به سلامت جسمانی از طریق QR-Code فعالیت داشته و همچنین در شرکت تژ بهدان سریرا به عنوان بنیانگذار و مدیرعامل جهت تولید موسلی و گرانولا بار توت سوییت در حال فعالیت می باشد. همچنین کسب مقام پنجم در مسابقات معماری دانشجویی ژاپن در سال 1367.

 عنوان اختراع، گرانولابار و موسلی توت سوییت

خانم معتمدی توانسته در ایران با استفاده از مواد اولیه و تجهیزات داخلی محصولاتی سلامت محور و دانش بنیان را اختراع نماید که بیشتر محتوات آنرا جو دوسر پرک شده با خواص عالی و همچنین بادام، کرنبری، فندق، کشمش و ... جهت سلامتی کلیه مردم ایران و دنیا تشکیل میدهد.

این محصول به صورتی میباشد که انرژی روزانه افراد را به طور کامل تامین نموده و در عین حال هیچ مواد افزودنی ،  مصنوعی و شکر در آن به کار نرفته است و برای استفاده کودکان، بزرگسالان و افراد مسن و به خصوص ورزشکاران بسیار مناسب میباشد. همچنین این محصول به گونه ایست که نه تنها برای افراد دارای دیابت، مشکل قلبی و عروقی، افراد دارای فشار خون و سایر بیماری ها هیچ مشکلی ایجاد نمیکند بلکه برای آنها بسیار مفید میباشد. لازم به ذکر است این محصول برای افرادی که قصد افزایش یا کاهش وزن، تقویت مو و پوست و... را دارند بسیار مفید است.

در تولید این محصول از 85٪ مواد اولیه داخلی استفاده شده است و همچنین برای اولین باراست که در ایران و شاید جهان با چنین خاصیت های سلامت محور و دانش بنیانی اختراع شده است.

هدف در فاز اول تولید این محصولات ارائه آن به استان تهران بود و در فازهای بعدی تامین بازار ایران، آسیا و کل جهان میباشد.

منبع خبر: حامی نوابغ جوان

#محصولات سلامت محور

#گرانولابار

خبر های دیگر
news-image
ساخت ایمپلنت هوشمند ضد باکتری نانو در مالزی

علیرضا رفیعی راد' از دانشکده مهندسی دانشگاه مالایا (UM) با ارائه نتایج پژوهشی


news-image
تولید مبدل های هوشمند شیرآلات معمولی برای صرفه جویی در آب

محققان یک شرکت دانش بنیان موفق به طراحی و تولید مبدل های هوشمند شیرآلات معمولی آب شدند که می تواند در مصرف آب ۸۰ درصد صر ...


news-image
کاوشگر فضایی چیست؟

کاوشگر فضایی سفینه‌ای بی سرنشین است که برای کاوش منظومه شمسی به فضا پرتاب می‌شود.