گرانولابار و موسلی توت سوییت | نخبه ها
خدمات مرکز


گرانولابار و موسلی توت سوییت
news-image


ستاره ملیسا معتمدی عضو موسسه حامی نخبگان  با مدرک کارشناسی معماری از دانشگاه اوتیس پارسونز امریکا دارای سوابق کاری زیر می باشد:

عنوان بنیانگذار و مدیرعامل شرکت معتمدی دیزاین که در امور طراحی داخلی، دکوراسیون بازسازی، مرمت در ایران، دوبی و پاریس فعالیت نموده .به عنوان یکی از بنیانگزاران در شرکت E-tagz که در امور تکنولوژی های مربوط به سلامت جسمانی از طریق QR-Code فعالیت داشته و همچنین در شرکت تژ بهدان سریرا به عنوان بنیانگذار و مدیرعامل جهت تولید موسلی و گرانولا بار توت سوییت در حال فعالیت می باشد. همچنین کسب مقام پنجم در مسابقات معماری دانشجویی ژاپن در سال 1367.

 عنوان اختراع، گرانولابار و موسلی توت سوییت

خانم معتمدی توانسته در ایران با استفاده از مواد اولیه و تجهیزات داخلی محصولاتی سلامت محور و دانش بنیان را اختراع نماید که بیشتر محتوات آنرا جو دوسر پرک شده با خواص عالی و همچنین بادام، کرنبری، فندق، کشمش و ... جهت سلامتی کلیه مردم ایران و دنیا تشکیل میدهد.

این محصول به صورتی میباشد که انرژی روزانه افراد را به طور کامل تامین نموده و در عین حال هیچ مواد افزودنی ،  مصنوعی و شکر در آن به کار نرفته است و برای استفاده کودکان، بزرگسالان و افراد مسن و به خصوص ورزشکاران بسیار مناسب میباشد. همچنین این محصول به گونه ایست که نه تنها برای افراد دارای دیابت، مشکل قلبی و عروقی، افراد دارای فشار خون و سایر بیماری ها هیچ مشکلی ایجاد نمیکند بلکه برای آنها بسیار مفید میباشد. لازم به ذکر است این محصول برای افرادی که قصد افزایش یا کاهش وزن، تقویت مو و پوست و... را دارند بسیار مفید است.

در تولید این محصول از 85٪ مواد اولیه داخلی استفاده شده است و همچنین برای اولین باراست که در ایران و شاید جهان با چنین خاصیت های سلامت محور و دانش بنیانی اختراع شده است.

هدف در فاز اول تولید این محصولات ارائه آن به استان تهران بود و در فازهای بعدی تامین بازار ایران، آسیا و کل جهان میباشد.

منبع خبر: حامی نوابغ جوان

#محصولات سلامت محور

#گرانولابار

خبر های دیگر
news-image
نشست پرسش و پاسخ آشنایی با مناقصات و معاملات دولتی برگزار می‌شود

به‌منظور آشنایی شرکت‌های دانش‌بنیان؛ با مهم‌ترین قوانین و مقررات معاملات دولتی، نشست آشنایی با مناقصات و معاملات دولتی د ...


news-image
تشخیص نوع سلول‌های عصبی داخل قشر مغز دستاوردی از متخصصان کشور

محققان آزمایشگاه دینامیک شبکه‌های عصبی مغز با حمایت‌های گسترده ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی معاونت علمی به دستاور ...


news-image
نوآوری به کمک آمد و بازار گردش و بازی تجربه‌ای جدید کسب کرد

یک شرکت خلاق با تاسیس یک سامانه آنلاین موفق شده است که رونق قابل توجهی در کسب و کارهای محلی ایجاد کند.