بررسی نقش بنگاه های کسب و کار در رشد اقتصاد کشور | نخبه ها
خدمات مرکز


بررسی نقش بنگاه های کسب و کار در رشد اقتصاد کشور
news-image


جلسه خانه نخبگان بسیج علمی استان ایلام برگزار شد و اعضاء شورای پژوهشی در این جلسه به بررسی نقش بنگاه های کسب و کار کوچک و متوسط در رشد اقتصادی استان و کشور پرداختند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از ایلام،جلسه خانه نخبگان بسیج صبح امروز در محل سالن جلسات سازمان بسیج علمی،پژوهشی و فناوری استان ایلام برگزار شد.

محمد ایدی رئیس خانه نخبگان در ابتدای جلسه ضمن خوش آمد گویی به اعضاء در خصوص مصوبات جلسات قبلی خانه نخبگان و فعالیت های اعضاء در این مدت توضیحاتی را ارائه داد و افزود:در جلسه امروز قرار است یک طرح پیشنهادی پژوهشی را در موضوع عوامل موثر بر پایداری کسب و کار های کوچک و متوسط در استان ایلام را بررسی کنیم.

ایدی اضافه کرد:قبل از بررسی هر طرح پژوهشی باید به دو مقوله اهمیت و ضرورت طرح توجه ویژه داشته باشیم،ممکن است طرحی دارای اهمیت باشد اما ضرورتی برای استان نداشته باشد.

رئیس خانه نخبگان بسیج استان ایلام ضمن تشکر از دکتر عبداله شایان مجری این طرح پژوهشی اظهار کرد:بررسی عوامل موثر بر پایداری کسب و کارهای کوچک و متوسط در استان ایلام موضوعی است که هم اهمیت دارد و هم ضرورتی غیر قابل انکار در جهت رونق اقتصادی استان ایلام است.

ایدی خاطر نشان کرد:به نظر می رسد تمرکز روی یک ظرفیت از استان روش بهتری برای رونق اقتصادی استان است.

محمد ایدی با بیان اینکه رشد کسب و کارهای دولتی باعث ایجاد فرصت کسب و کار های جانبی خواهد شد اضافه کرد:باید روی پروژه های بزرگ سرمایه گذاری کرد و طبیعتا در کنار این پروژه ها موقعیت مناسبی برای ایجاد کسب و کارهای کوچک نیز به وجود خواهد آمد.

منبع خبر:خبرگزاری علم و فن آوری

خبر های دیگر
news-image
معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری عازم بروکسل شد

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری، برای شرکت در دومین همایش همکاری‌های بین‌المللی اقتصادی و فناوری ایران و اروپا، در راس ه ...


news-image
معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری وارد خراسان رضوی شد

معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری، همزمان با سفر هیئت دولت به استان خراسان رضوی به منظور بازدید از مراکز رشد، واحدهای فناو ...


news-image
وداع با افسردگی

بهترین راه کارهای مقابله با افسردگی براساس جدیدترین تحقیقات جهانی