آموزش دانش و تجربیات مراکز عضو شبکه به دیگر آزمایشگاه‌ها | نخبه ها
خدمات مرکز


آموزش دانش و تجربیات مراکز عضو شبکه به دیگر آزمایشگاه‌ها
news-image


به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به منظور بهره برداری مناسب از تجربیات و دانش موجود در آزمایشگاه ها ساز و کار لازم برای برگزاری دوره های آموزش تئوری و عملی در سطوح مختلف پایه تا پیشرفته را ایجاد و به یکی از شرکت های خصوصی برون سپاری کرده است.
بر این اساس، کارگزار آموزش شبکه، با توجه به نیاز کارشناسان آزمایشگاه ها و با استفاده از توانمندی موجود، دوره های آموزشی متنوعی را برنامه ریزی و اجرا می کند و مراکز عضو نیز از حمایت شبکه برای حضور در این دوره ها استفاده می کنند.
در سال گذشته 21 دوره آموزشی توسط کارگزاران شبکه برگزار شد و در مجموع 205 نفر از کارشناسان عضو در این دوره ها شرکت کردند، این دوره های آموزشی در اهواز، بندرعباس، تهران، رشت و کرمانشاه برگزار شد.
معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

خبر های دیگر
news-image
7 دستاورد پهپادی ایران‌ساخت رونمایی شد

با حضور معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری و رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی در دومین روز گردهمایی صنایع، شرکت‌های دانش بنیان و ...


news-image
تاریخ پرتاب راکت لب اعلام شد

یک استارتاپ فضایی آمریکایی تحت عنوان "راکت لب" (Rocket Lab) تاریخ جدیدی را برای پرتاب نخستین موشک تجاری خود اعلام کرده ا ...


news-image
سی‌وپنجمین کنفرانس بین‌المللی پارک‌ها و مراکز رشد برگزار می‌شود

سی‌وپنجمین کنفرانس بین‌المللی پارکها و مراکز رشد (IASP 2018) به میزبانی جمهوری اسلامی ایران در اصفهان برگزار می‌شود.