آخرین مهلت ارسال مقاله به کنفرانس نقش هنر و معماری در ارتباطات علمی ایران و جهان عرب | نخبه ها
خدمات مرکز


آخرین مهلت ارسال مقاله به کنفرانس نقش هنر و معماری در ارتباطات علمی ایران و جهان عرب
news-image


رییس مرکز معماری و شهرسازی دانشگاه کاشان از برگزاری کنفرانس بین‌المللی نقش هنر و معماری در ارتباطات علمی ایران و جهان عرب، در این دانشگاه خبر داد.
به گزارش سیناپرس به نقل از ایسنا، دانایی نیا با اعلام این خبر افزود: این رویداد مهم بین‌المللی با حمایت رسمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و پایگاه استنادی علوم جهان اسلام و همکاری سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، از روز بیست و دوم اردیبهشت ماه سال آینده به مدت دو روز در دانشگاه کاشان برگزار می‌شود.

وی، متون ادبی، تاریخی و نسخه‌شناسی، معماری و تزئینات وابسته و هنر و باستان‌شناسی را از محورهای این کنفرانس اعلام کرد و افزود: پژوهشگران می‌توانند با مراجعه به تارنمای کنفرانس به آدرس irarconf.ir، از محورها و جزئیات کنفرانس اطلاع یافته و نسبت به ارسال مقالات اقدام کنند.
دبیر علمی این کنفرانس، آخرین فرصت ارسال مقالات را تا پنجم اسفندماه امسال ذکر و تصریح کرد: پژوهشگران علاقه‌مند می توانند تا دوم اسفندماه نیز برای شرکت در این کنفرانس بین‌المللی ثبت نام کنند.

منبع خبر:سیناپرس

خبر های دیگر
news-image
عوامل موفقیت در ارتباط صنعت و دانشگاه چیست

به طور کلی عوامل موفقیت ارتباط صنعت و دانشگاه پیرامون چهار محور عمده؛ محور سیاست گذاری


news-image
نشست مشترک بنیاد خراسان‌رضوی با آستان‌قدس رضوی برگزار شد

نشست مشترک آستان‌قدس رضوی با بنیاد نخبگان استان خراسان‌رضوی به منظور توسعۀ همکاری‌های درون‌سازمانی و بکارگیری داشته‌های ...


news-image
هدفونی مجهز به نمایشگر اولد برای سرگرم کردن کاربران

یک شرکت خصوصی هدفون جالبی را در نمایشگاه سی ای اس به نمایش گذاشته که مجهز به نمایشگر