آخرین مهلت ارسال مقاله به کنفرانس نقش هنر و معماری در ارتباطات علمی ایران و جهان عرب | نخبه ها
خدمات مرکز


آخرین مهلت ارسال مقاله به کنفرانس نقش هنر و معماری در ارتباطات علمی ایران و جهان عرب
news-image


رییس مرکز معماری و شهرسازی دانشگاه کاشان از برگزاری کنفرانس بین‌المللی نقش هنر و معماری در ارتباطات علمی ایران و جهان عرب، در این دانشگاه خبر داد.
به گزارش سیناپرس به نقل از ایسنا، دانایی نیا با اعلام این خبر افزود: این رویداد مهم بین‌المللی با حمایت رسمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و پایگاه استنادی علوم جهان اسلام و همکاری سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، از روز بیست و دوم اردیبهشت ماه سال آینده به مدت دو روز در دانشگاه کاشان برگزار می‌شود.

وی، متون ادبی، تاریخی و نسخه‌شناسی، معماری و تزئینات وابسته و هنر و باستان‌شناسی را از محورهای این کنفرانس اعلام کرد و افزود: پژوهشگران می‌توانند با مراجعه به تارنمای کنفرانس به آدرس irarconf.ir، از محورها و جزئیات کنفرانس اطلاع یافته و نسبت به ارسال مقالات اقدام کنند.
دبیر علمی این کنفرانس، آخرین فرصت ارسال مقالات را تا پنجم اسفندماه امسال ذکر و تصریح کرد: پژوهشگران علاقه‌مند می توانند تا دوم اسفندماه نیز برای شرکت در این کنفرانس بین‌المللی ثبت نام کنند.

منبع خبر:سیناپرس

خبر های دیگر
news-image
نانوذراتی که قادر به حمل و رهاسازی داروی شیمی‌درمانی هستند

پژوهشگران نانوذراتی طراحی کردند که می‌تواند به تومور سرطان مری متصل شده و امکان تصویربرداری از آن را فراهم کند. همچنین ا ...


news-image
برگزاری المپیاد زمینه‌ساز تحرک به‌سوی فناوری و علوم پیشرفته با برگزاری است

دبیر المپیاد دانشجویی سلول‌های بنیادی و مهندسی بافت، از برگزاری موفقیت‌آمیز «نخستین المپیاد دانشجویی سلول‌های بنیادی و م ...


news-image
ارتباط با صنایع در حوزه سیستم‌های نوین تبدیل انرژی تسهیل می‌شود

دارنده کرسی پژوهشی "سیستم های نوین تبدیل انرژی" گفت: با اعطای این کرسی