خودروهای الکتریکی | نخبه ها
خدمات مرکز


خودروهای الکتریکی
news-image


شرکت رنو که سابقه بسیار مناسبی در سبز بودن خودروهای خود دارد، برنامه‌های خود برای سال 2030 را اعلام کرده است و پروژه‌ای به نام SYMBIOZ را آینده‌این شرکت می‌داند.
خودروهای الکتریکی در دنیای ما روزبه‌روز بیشتر به یک نیاز بدل می‌شوند و سندی بر این نیاز نیز هوای فعلی شهرهای بزرگ کشور ما است. در این میان کشورهایی مانند فرانسه اعلام کرده‌اند که تا سال 2022 خودروهای فسیلی را ممنوع می‌سازند و در این میان شرکت رنو به‌عنوان یکی از نمادهای خودروسازی این کشور،چشم‌انداز خود از آینده خودروهای برقی را نشان داده است.

این شرکت پروژه‌ای به نام SYMBIOZ را مدنظر قرار داده است که قرار است تا سال 2030 به حقیقت پیوسته و آینده‌این شرکت را ایجاد کند. این پروژه یک اکوسیستم الکتریکی است که می‌تواند موجب شود تا همگی ما بتوانیم این خودرو را در آینده‌ای نزدیک در جهان مشاهده  کنیم.

آلایندگی این خودرو برابر با صفر است و به همین دلیل نیز استفاده عمومی از این خودروها می‌تواند موجب شود تا هوای زمین بسیار بهبود پیدا کرده و حتی گرمایش زمین نیز کاهش پیدا کند.

منبع خبر:سیناپرس

خبر های دیگر
news-image
با ارزش‌ترین زیست بوم آبی جهان کجاست

از قرن‌ها پیش تاکنون، مجاورت با دریاها و رودخانه‌های بزرگ به دلیل وجود آب برای زندگی و کشاورزی و همچنین ایجاد امکان تجار ...


news-image
طراحي و ساخت یک ربات اجتماعی به عنوان دستیار آموزشی زبان اشاره

محققان کشورمان موفق به ساخت يک ربات اجتماعي با کاربرد آموزش زبان اشاره به کودکان کم شنوا و ناشنوا براي اولين بار در سطح ...


news-image
کارخانه‌ای برای تولید سلول‌های بنیادی

در سال‌های اخیر ویژگی‌های اختصاصی و منحصربه فرد سلول‌های بنیادی مورد توجه بسیاری از محققان