فراخوان همکاری فناورانه در حوزه پلتفرم فناوری نانوپوشش‌های سخت اعلام شد | نخبه ها
خدمات مرکز


فراخوان همکاری فناورانه در حوزه پلتفرم فناوری نانوپوشش‌های سخت اعلام شد
news-image


به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مرکز صنعتی سازی نانوفناوری کاربردی (ICAN) برای توسعه همکاری‌های فناورانه جهت توسعه کاربردها و محصولات مبتنی بر نیاز صنعت در حوزه نانوپوشش‌های سخت در قالب پروژه فرصت صنعتی و یا پایان‌نامه صنعتی از محققین و متخصصین این حوزه دعوت به همکاری می‌کند.
محورهای این فراخوان همکاری شامل توسعه نانوپوشش‌های سخت برای کاربردهای صنعتی و تجاری، انطباق و اثبات کارایی نانوپوشش‌های سخت برای فرصت‌های صنعتی است.


همچنین، ICAN به‌منظور تسهیل فرآیند همکاری‌های فناورانه برای طرح‌های منتخب از بین طرح‌های ارسالی حمایت‌ها و تسهیلاتی در نظر گرفته است.
از جمله حمایت‌ها و تسهیلات این مرکز می‌توان به بهره‌برداری از تجهیزات آزمایشگاهی و صنعتی؛ پوشش‌دهی صنعتی؛ دریافت مشاوره فنی و کسب‌وکاری؛ تأمین کامل هزینه‌های مواد اولیه؛ تأمین هزینه‌های تست، مشخصه‌یابی و اثبات کارایی؛ دریافت امکانات تحقیقاتی، آموزشی اشاره کرد.
علاقه‌مندان به شرکت در این فراخوان می‌توانند از تاریخ 10 تا 30 مردادماه 1397 طرح پیشنهادی خود را از طریق سایت ICAN ارسال کنند.

منبع خبر: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

خبر های دیگر
news-image
بیشترین تولیدات علمی درحوزه مهندسی برق و الکترونیک بوده است

دکتر محمدجواد دهقانی ضمن معرفی دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی برتر کشور با بیشترین تولیدات علمی درحوزه مهندسی برق و الکترونی ...


news-image
کتاب جابجایی بین‌المللی دانشجویان و تحصیل‌کرده‌گان در سطح ایران و جهان منتشر شد

دبیر ستاد فرهنگ‌سازی اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی از انتشار کتاب جابجایی بین‌المللی دانشجویان و تحصیل‌کرده‌گان در سطح ا ...


news-image
شتاب‌دهنده‌ها و مراکز رشد فرصتی برای رشداستارتاپ‌ها

یکی از اهداف بازدید از نمایشگاه، ملاقات با شتابدهنده‌هایی است که فرصت رشد را برای استارتاپ‌ها فراهم کرده‌اند. به همین من ...