«رویداد خلق ایده» برگزار شد | نخبه ها
خدمات مرکز


«رویداد خلق ایده» برگزار شد
news-image


به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، «رویداد خلق ایده» یا آنچه ما  استارت‌آرت ویکند نامیده شده است، نمونه‌ای از یک رویداد نوآورانه محسوب می‌شود که در آن با اتکا بر ساختار استارتاپ ویکندهایی که در حوزه فناوری اطلاعات برگزار می‌شود.

در این رویداد فرصتی متفاوت برای نویسندگان، فیلمنامه‌نویسان و صاحبان ایده در عرصه‌ی سینما فراهم می‌شود تا در محیطی پویا و خلاق، در قالب تیم‌های نویسندگی روی ایده‌های خود کار کنند. درنهایت می‌توانند با نگارش یک طرح ۴ صفحه که از مشاوره‌ی اساتید متخصص و با تجربه نیز بهره برده است، در بستری رقابتی و هیجان‌انگیز به تهیه‌کنندگان، کارگردانان و مسئولان سینمایی ارائه کنند.

رویداد خلق ایده در ۵۴ ساعت از یک آخر هفته برگزار شد و بستر مناسبی فراهم کرد تا علاقه‌مندان بتوانند در کنار پرورش ایده‌ها، از فرصت آموزش، تمرین کارگروهی و گسترش ارتباطات در فضایی جذاب بهره‌مند شدند. همچنین در پایان رویداد با آرای داوران به طرح‌های برگزیده که در طول رویداد نوشته شده‌اند جوایزی ارزنده اهدا شد.

«رویداد خلق ایده» به‌منظور خلق، پرورش و ارائه ایده‌هایی سینمایی با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی 3 تا 5 مردادماه 97 برگزار شد.

منبع خبر: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

خبر های دیگر
news-image
تماشای آسمان شب در روز

استفاده از سیاه‌ترین ماده جهان در المپیک زمستانی ۲۰۱۸ کره جنوبی


news-image
نیاز فناورانه ای برای طراحی و پیاده‌سازی سامانه مدیریت مناقصات و امور قراردادها ...

فن بازار ملی ایران نیاز فناورانه ای برای طراحی و پیاده‌سازی سامانه مدیریت مناقصات و امور قراردادها را مطرح کرده و تا 21 ...


news-image
نتایج مطلوب بهبود بیماری‌های عروقی با کمک سلول‌های بنیادی در طولانی‌مدت

محققان به روش درمانی‌ای با استفاده از سلول‌های بنیادی دست پیدا کردند که می‌تواند گزینه‌ای برای درمان بیمارانی باشد که از ...