«رویداد خلق ایده» برگزار شد | نخبه ها
خدمات مرکز


«رویداد خلق ایده» برگزار شد
news-image


به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، «رویداد خلق ایده» یا آنچه ما  استارت‌آرت ویکند نامیده شده است، نمونه‌ای از یک رویداد نوآورانه محسوب می‌شود که در آن با اتکا بر ساختار استارتاپ ویکندهایی که در حوزه فناوری اطلاعات برگزار می‌شود.

در این رویداد فرصتی متفاوت برای نویسندگان، فیلمنامه‌نویسان و صاحبان ایده در عرصه‌ی سینما فراهم می‌شود تا در محیطی پویا و خلاق، در قالب تیم‌های نویسندگی روی ایده‌های خود کار کنند. درنهایت می‌توانند با نگارش یک طرح ۴ صفحه که از مشاوره‌ی اساتید متخصص و با تجربه نیز بهره برده است، در بستری رقابتی و هیجان‌انگیز به تهیه‌کنندگان، کارگردانان و مسئولان سینمایی ارائه کنند.

رویداد خلق ایده در ۵۴ ساعت از یک آخر هفته برگزار شد و بستر مناسبی فراهم کرد تا علاقه‌مندان بتوانند در کنار پرورش ایده‌ها، از فرصت آموزش، تمرین کارگروهی و گسترش ارتباطات در فضایی جذاب بهره‌مند شدند. همچنین در پایان رویداد با آرای داوران به طرح‌های برگزیده که در طول رویداد نوشته شده‌اند جوایزی ارزنده اهدا شد.

«رویداد خلق ایده» به‌منظور خلق، پرورش و ارائه ایده‌هایی سینمایی با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی 3 تا 5 مردادماه 97 برگزار شد.

منبع خبر: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

خبر های دیگر
news-image
فلیک واحدی برای محاسبه زمان

شبکه اجتماعی فیسبوک واحد جدیدی موسوم به 'فلیک' را برای محاسبه زمان ابداع کرد


news-image
آسیب‌پذیری‌های تراشه‌های اینتل مشخص شد

مرکز ماهر نسبت به کشف آسیب‌پذیری‌ مهمی که همه‌ پردازنده‌های سخت افزاری را تحت تاثیر قرار داده


news-image
کارگروه‌های تخصصی می‌توانند نظام‌ تصمیم‌سازی را تقویت کنند

شریعتی گفت: وجود کارگروه‌های تخصصی سبب می‌شود نظام تصمیم‌سازی متناسب با توان و ظرفیت موجود شکل بگیرد و تصمیمات اثرگذارتر ...