«رویداد خلق ایده» برگزار شد | نخبه ها
خدمات مرکز


«رویداد خلق ایده» برگزار شد
news-image


به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، «رویداد خلق ایده» یا آنچه ما  استارت‌آرت ویکند نامیده شده است، نمونه‌ای از یک رویداد نوآورانه محسوب می‌شود که در آن با اتکا بر ساختار استارتاپ ویکندهایی که در حوزه فناوری اطلاعات برگزار می‌شود.

در این رویداد فرصتی متفاوت برای نویسندگان، فیلمنامه‌نویسان و صاحبان ایده در عرصه‌ی سینما فراهم می‌شود تا در محیطی پویا و خلاق، در قالب تیم‌های نویسندگی روی ایده‌های خود کار کنند. درنهایت می‌توانند با نگارش یک طرح ۴ صفحه که از مشاوره‌ی اساتید متخصص و با تجربه نیز بهره برده است، در بستری رقابتی و هیجان‌انگیز به تهیه‌کنندگان، کارگردانان و مسئولان سینمایی ارائه کنند.

رویداد خلق ایده در ۵۴ ساعت از یک آخر هفته برگزار شد و بستر مناسبی فراهم کرد تا علاقه‌مندان بتوانند در کنار پرورش ایده‌ها، از فرصت آموزش، تمرین کارگروهی و گسترش ارتباطات در فضایی جذاب بهره‌مند شدند. همچنین در پایان رویداد با آرای داوران به طرح‌های برگزیده که در طول رویداد نوشته شده‌اند جوایزی ارزنده اهدا شد.

«رویداد خلق ایده» به‌منظور خلق، پرورش و ارائه ایده‌هایی سینمایی با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی 3 تا 5 مردادماه 97 برگزار شد.

منبع خبر: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

خبر های دیگر
news-image
«مشارکت بانوان» محور اصلی توسعه اقتصاد دانش بنیان

مجری ملی طرح ایجاد بازار بهینه سازی انرژی و محیط زیست گفت: بانوان در توسعه فناوریها و اقتصاد دانشبنیان نقشی کلیدی ایفا ...


news-image
هدست‌ سینمای خانگی که به کاربرانش آگاهی می دهد

یک شرکت در نمایشگاه CES2018 از یک هدست‌ سینمای خانگی رونمایی کرد که به کاربر اجازه می دهد


news-image
شرکت‌های دانش‌بنیان در حوزه بهینه‌سازی مصرف انرژی تقویت می‌شوند

ستاد توسعه فناوری حوزه انرژی معاونت علمی با همکاری شرکت بهینه سازی مصرف سوخت