با انگشت اشاره مکالمه تلفنی داشته باشید | نخبه ها
خدمات مرکز


با انگشت اشاره مکالمه تلفنی داشته باشید
news-image


مچ‌بندی که کاربران را قادر می‌سازد تنها با نگه انگشت اشاره نزدیک گوش با دیگران مکالمه تلفنی داشته باشند، به زودی روانه بازار می‌شود.
به گزارش سیناپرس به نقل از ایسنا، شرکت "اینومدل لب"(Innomdle Lab) از استارت آپ های زیرمجموعه سامسونگ، آماده تولید و عرضه اولین محصول انقلابی خود به بازار است. این مچ‌بند خارق العاده Sgnl نام دارد و به طرز اعجاب انگیزی انگشت کاربر را به یک میکروفن و اسپیکر برای مکالمه تلفنی تبدیل می‌کند. 

زمانیکه این مچ بند با گوشی همراه متصل شود، کاربر می‌تواند به سبکی که سابقا در فیلم‌های علمی-تخیلی دیده بودیم، فقط با لمس گوش خود به تماس‌های دریافتی پاسخ دهد.هنگامیکه کاربر انگشتش را بر روی گوش خود فشار می‌دهد، Sgnl صدای تماس صوتی را از طریق انگشت کاربران به گوش وی منتقل می‌کند.

این فناوری دارای یک یونیت داخلی است که صدا را از طریق ارتعاشاتی که از خود ساطع می‌کند به گوش می‌رساند. این بند ساعت همچنین دارای یک الگوریتم صوتی است که به طور انتخابی سیگنال‌های صدا را تقویت می‌کند و صدای کاربر را از طریق یک میکروفون که در داخل آن تعبیه شده بهبود می‌بخشد.

این یونیت در قسمت زیرین  بند Sgnl قرار داشته و به ادعای سازندگان این فناوری، مصرف انرژی بسیار پایینی دارد و می‌تواند تا 4 ساعت تماس صوتی را پشتیبانی کند. همچنین برای شارژ این یونیت می‌توان از یک کابل microUSB استفاده کرد.

این فناوری همچنین دارای دکمه‌هایی برای کنترل صدا و یک سوئیچ برای قرار گرفتن بر روی حالت "لطفا مزاحم نشوید"  (Do Not Disturb mode ) است.

منبع خبر:سیناپرس

 

خبر های دیگر
news-image
از نمایشگری۱۰ متری برای سالن های سینما رونمایی شد

یک تولید کننده دستگاه های الکترونیک، از نمایشگری۱۰ متری برای سالن های سینما رونمایی کرده که نیاز به پرژکتور را از بین می ...


news-image
سیستمی که پمپ بنزین را به شبکه اینترنت اشیا متصل می کند

محققان مشغول طراحی سیستمی هستند که پمپ بنزین را به شبکه اینترنت اشیا متصل می کند


news-image
روش نوین سختکاری نواری با کوئنچ رسانشی

سامان زینلی سیاوشانی مهندس مکانیک، عضو موسسه حامی نوابغ جوان( حامی نخبگان) با برای اولین بار موفق به ابداع روش جدید سختک ...