استارتاپ دمو حوزه فناوری اطلاعات در گردشگری برگزار می‌شود | نخبه ها
خدمات مرکز


استارتاپ دمو حوزه فناوری اطلاعات در گردشگری برگزار می‌شود
news-image


به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، به‌منظور تجاری سازی طرح‌های حوزه گردشگری از طریق جذب سرمایه‌گذار، فن بازار منطقه‌ای استان فارس با همکاری مرکز فن بازار ملی معاونت علمی در نظر دارد استارتاپ دموی فناوری اطلاعات را درزمینه گردشگری برگزار کند.
فراخوان پذیرش استارتاپ‌های حوزه گردشگری با محوریت فناوری اطلاعات در گردشگری در دهمین رویداد ملی استارتاپ دمو اعلام‌شده است.
در این استارتاپ دمو که با حضور سرمایه‌گذاران فعالین این حوزه برگزار می‌شود، تیم‌های حائز شرایط، پس از طی فرآیند ارزیابی و انتخاب، در روز برگزاری رویداد، طرح‌های خود را به‌صورت حضوری برای سرمایه‌گذاران معرفی می‌نمایند و زمینه تعامل بین طرفین با برگزاری جلسات رودررو فراهم می‌شود.

کلیه تیم‌های علاقه‌مند به حضور و ارائه طرح در این استارتاپ دمو، مقتضی است با توجه به شرایط حضور در استارتاپ دمو، نسبت به تکمیل فرم ثبت‌نام و ارسال آن به همراه مستندات طرح به آدرس پست الکترونیک  fars@techmart.ir اقدام کنند.
استارتاپ دمو حوزه فناوری اطلاعات در گردشگری، با حمایت ستاد فرهنگ‌سازی اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی و همکاری فن بازار ملی معاونت علمی تابستان 97 برگزار می‌شود. آخرین‌مهلت ثبت‌نام در این رویداد 5 تیرماه سال جاری اعلام شده است.

خبر های دیگر
news-image
امید تازه برای بیماری های کبدی و پارکینسون

سلولهای بنیادی از مهمترین دستاوردهای علوم زیستی در قرن اخیر هستند


news-image
زنگ خطر تهدیدات صنایع غذایی کشور در فضای مجازی به صدا درآمد، تبعات استفاده از مو ...

دبیر دومین همایش بین المللی صنعت غذایی کشور گفت: زنگ خطر تهدیدات صنایع غذایی کشور در فضای مجازی به صدا درآمده است و بنا ...


news-image
پیشرفت حوزه‌های صنایع خلاق ایران در آینه آمار

در کشور ما با توجه به وجود منابع طبیعی همچون نفت و گاز، ظرفیت‌های اقتصاد خالق و صنایع خالق تاکنون چندان‌که باید، موردتوج ...