استارتاپ دمو حوزه فناوری اطلاعات در گردشگری برگزار می‌شود | نخبه ها
خدمات مرکز


استارتاپ دمو حوزه فناوری اطلاعات در گردشگری برگزار می‌شود
news-image


به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، به‌منظور تجاری سازی طرح‌های حوزه گردشگری از طریق جذب سرمایه‌گذار، فن بازار منطقه‌ای استان فارس با همکاری مرکز فن بازار ملی معاونت علمی در نظر دارد استارتاپ دموی فناوری اطلاعات را درزمینه گردشگری برگزار کند.
فراخوان پذیرش استارتاپ‌های حوزه گردشگری با محوریت فناوری اطلاعات در گردشگری در دهمین رویداد ملی استارتاپ دمو اعلام‌شده است.
در این استارتاپ دمو که با حضور سرمایه‌گذاران فعالین این حوزه برگزار می‌شود، تیم‌های حائز شرایط، پس از طی فرآیند ارزیابی و انتخاب، در روز برگزاری رویداد، طرح‌های خود را به‌صورت حضوری برای سرمایه‌گذاران معرفی می‌نمایند و زمینه تعامل بین طرفین با برگزاری جلسات رودررو فراهم می‌شود.

کلیه تیم‌های علاقه‌مند به حضور و ارائه طرح در این استارتاپ دمو، مقتضی است با توجه به شرایط حضور در استارتاپ دمو، نسبت به تکمیل فرم ثبت‌نام و ارسال آن به همراه مستندات طرح به آدرس پست الکترونیک  fars@techmart.ir اقدام کنند.
استارتاپ دمو حوزه فناوری اطلاعات در گردشگری، با حمایت ستاد فرهنگ‌سازی اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی و همکاری فن بازار ملی معاونت علمی تابستان 97 برگزار می‌شود. آخرین‌مهلت ثبت‌نام در این رویداد 5 تیرماه سال جاری اعلام شده است.

خبر های دیگر
news-image
تولیدات علمی در حوزه مهندسی بیش از میانگین جهانی است

پایگاه ای‌اس‌آی (ESI) برای تجزیه و تحلیل کمی پژوهشگران و کشورها به وجود آمد و به محققان


news-image
استفاده از امکانات پزشکی هسته‌ای برای پژوهشگران تسهیل شد

آزمایشگاه پیش‌بالینی دانشگاه تهران مرکزی مجهز به تجهیزات پیشرفته ایران ساخت است که محققان از سراسر کشور برای بهره‌مندی ا ...


news-image
همنشینی ماه و کیوان

دبیر انجمن نجوم آماتوری ایران گفت: در شامگاه امشب یکشنبه ۲۰ آبان، پدیده همنشینی ماه و سیاره کیوان رخ خواهد داد.