محصولات هوایی شرکت‌های دانش‌بنیان به نمایش گذاشته شد | نخبه ها
خدمات مرکز


محصولات هوایی شرکت‌های دانش‌بنیان به نمایش گذاشته شد
news-image


به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، نمایشگاه تخصصی هوانوردی عمومی در نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب تهران در روزهای 12 تا 15 تیرماه با هدف توسعه بازار داخلی و منطقه ای محصولات و خدمات هوانوردی عمومی کشور و با حمایت ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش بنیان هوایی و هوانوردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار شد.
در این نمایشگاه 11 شرکت دانش بنیان و مراکز آموزش هوانوردی شرکت کرده و محصولات خود را به نمایش گذاشتند که از جمله محصولات به نمایش گذاشته شده در این نمایشگاه می توان به هواپیماهای بدون سرنشین پیشرفته، کایت موتوردار، هواپیمای فوق سبک یک نفره و دو نفره، هواپیمای سبک چهار نفره، پاراموتورها، ملخ های چوبی و کامپوزیت و نیز موتورهای الکتریکی هوایی و غیره اشاره کرد.
ستاد توسعه صنایع و فناوری های دانش بنیان هوایی و هوانوردی معاونت علمی با توجه به اهمیت توسعه هوانوردی عمومی و حمایت از شرکت های دانش بنیان مرتبط با محصولات و خدمات هوانوردی عمومی، از برگزاری این نمایشگاه حمایت کرد.

منبع خبر: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

خبر های دیگر
news-image
اردوی جهادی تخصصی تخصصی برگزار می‌شود

اردوی جهادی تخصصی آذربایجان‌شرقی در حوزه‌های عمرانی، فرهنگی و آموزشی برگزار می‌شود.


news-image
تنوعی از جنس صادرات

بدون ترديد توسعه اقتصادی در جوامع مختلف در گرو توليد و مصرف مواد مختلفی است كه به انحاء مختلف از طبيعت استخراج می شوند. ...


news-image
حمایت از نوپا‌های فناوری‌‌های همگرا گسترش یافت

مرکز فناوری‌های همگرا معاونت علمی بستری برای تجاریسازی ایده‌ها و دستاوردهای پژوهشگران و فناوران این حوزه فراهم کرده است، ...