مدل توسعه بازار محصولات كشاورزي تدوین شد | نخبه ها
خدمات مرکز


مدل توسعه بازار محصولات كشاورزي تدوین شد
news-image


به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مدل توسعه بازار محصولات كشاورزي با سازمان اوقاف و امور خیریه یکی از برنامه های ستاد است که اجرای آن از سال گذشته آغاز شده است.
برنامه ای که ذیل آن، تغيير الگوي كشت طبق دستورالعمل شركت دانش بنيان اتفاق می افتد و در این طرح، صندوق زیست فناوری نیز متعهد به تضمين بهره وري محصول شده است.
شریان اصلی زندگی ساز در هر جامعه بازار محصولات کشاورزی و غذایی آن جامعه است. با این توضیح، هرگونه اختلال و ناهمگونی در این مقوله نه تنها بخش کشاورزی را متاثر می‌کند، بلکه رفاه اجتماعی توده‌های مصرفی را نیز تحت الشعاع قرار می‌دهد،‌ این مسئله‌ سال‌هاست بخش کشاورزی کشورمان از آن رنج می‌برد. با هدف رفع این نابسامانی ها در حوزه کشاورزی، مدل توسعه بازار محصولات کشاورزی در ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی تدوین شده است..

منبع خبر: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

خبر های دیگر
news-image
هایپر لنزی که ویروس را روی سطح سلول زنده نشان می دهد

از محققان آمریکایی با استفاده از کریستال های تصفیه شده موفق به ساخت یک هایپر لنز شدند


news-image
پیشرفت حوزه‌های صنایع خلاق ایران در آینه آمار

در کشور ما با توجه به وجود منابع طبیعی همچون نفت و گاز، ظرفیت‌های اقتصاد خالق و صنایع خالق تاکنون چندان‌که باید، موردتوج ...


news-image
13 شرکت فناوری که در حوزه هوشمندسازی حمل‌ونقل محصول تولید می‌کند را بشناسید

13 شرکت دانش‌بنیان برای هوشمندسازی جابجایی مسافر به میدان آمدند تا تجربه‌ای نو در این حوزه برای صنعت حمل‌ونقل کشور رقم ب ...