دستگاه RTU تولید شد | نخبه ها
خدمات مرکز


دستگاه RTU تولید شد
news-image


حمد عباباف‌ها، مدیرعامل شرکت تولیدکننده RTU کاربردی در صنایع آب و فاضلاب، نفت و گاز با اشاره به اینکه امروزه سیستم‌های توکار به دلیل ضریب اطمینان بالا سهم بزرگی را در بازار کسب کرده‌اند، تصریح کرد: یکی از مشکلاتی که در بیشتر RTUهای پست برق وجود دارد، عدم نصب تجهیزات و سیستم‌های کنترلی بر اساس استانداردهای EMC است؛ همچنین برنامه‌نویسی، نیاز به ارتباط سیمی برای تغییر تنظیمات و یا مشاهده وضعیت ورودی‌ها و خروجی‌ها از سایر مشکلاتی است که در اتوماسیون پست‌های برق وجود دارد.

 


وی با بیان اینکه برای تولید دستگاه «آر.تی.یو» مدل  R3000 باید مراحلی به ترتیب انجام شود، گفت: تهیه قطعات و مواد اولیه یکی از بخش‌های مهم و تأثیرگذار در کیفیت نهایی محصول است. بعد از آن مونتاژ و بررسی ظاهری، تست، کالیبراسیون و بازبینی اصلی از دیگر مراحل اجرای طرح است.

مدیرعامل این شرکت با بیان اینکه بسته‌بندی و رهگیری محصول از اقدامات نهایی است، گفت: درحال حاضر نمونه‌سازی، تست و اخذ تأییدیه برای RTUهای مدل R3000 انجام شده و تولید آزمایشی ۱۰۰ نمونه را نیز به پایان رسانده‌ایم؛ لذا در اختیار کانال‌های بازاریابی خود و نیز مشتریان بالقوه قرار داده شده است.

وی خاطرنشان کرد: در بازار ایران متناسب با صنعت و مصرف‌کننده، برندهای موجود از سهم بازار متفاوتی برخوردارند که مجموعاً ۶۰ درصد سهم بازار کلی این محصول را برندهای خارجی در اختیار دارند. برندهای داخلی فعال در تولید این محصول نیز مابقی بازار را در اختیار خود گرفته‌اند که با حمایت از شرکت‌های داخلی می‌توان این درصدها را تغییر داده و به رونق بازار داخلی کمک کرد.

منبع خبر: سیناپرس

خبر های دیگر
news-image
نخستین تراشه دی رم جهان تولید شد

سامسونگ از تولید نخستین تراشه دی رم جهان از نوع ال پی دی دی آر ۵ خبر داده که هم سرعت پردازش تلفن های همراه را افزایش می ...


news-image
زیبایی از منظر علوم اعصاب و شناختی

تا کنون حتما برای شما هم رخ داده است هنگامی که در حال بازدید از یک گالری نقاشی هستید


news-image
نظارت بر علائم حیاتی با برچسب‌های رادیویی

محققان دانشگاه کرنل موفق به ابداع برچسب‌های رادیویی شدند که می‌تواند علائم حیاتی