14 شتابدهنده توسعه کسب و کارهای نوپا را حمایت می‌کند | نخبه ها
خدمات مرکز


14 شتابدهنده توسعه کسب و کارهای نوپا را حمایت می‌کند
news-image


به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان، هدف از انتشار این فراخوان شناسایی استارت آپ‌های حوزه فناوری‌های همگرا و اتصال آن‌ها به مراکز حامی توسعه کسب و کار و شتابدهنده‌ها است، این رویداد فرصت بسیار مناسبی برای کارآفرینان، پژوهشگران و افراد علاقه مند برای راه اندازی کسب و کارهای نوپا ایجاد کرده است تا با ثبت نام در آن و ارسال طرح‌های نوآورانه و فناورانه خود بتوانند شانس خود را برای جذب سرمایه گذار و راه اندازی استارت آپ خود امتحان کنند.محورهای علمی که گروه‌های فناور می‌توانند در آن حوزه‌ها طرح‌های خود را ارسال کنند مبتنی برگرفته از نیاز این مراکز است.

با توجه به فعالیت تخصصی مراکز شتابدهی و حامی توسعه کسب و کار در حوزه‌های مشخص و خدمات متفاوتی که آن‌ها به استارت آپ‌ها عرضه می‌کنند این امکان در فراخوان ایجاد شده است که پس از بررسی طرح‌های ارسالی از سوی گروه‌های فناور، در صورت تأیید طرح‌ها در داوری‌های اولیه، امکان انتخاب و اولویت بندی در ارائه به سرمایه گذاران به خود آن‌ها سپرده شود. به منظور انتخاب هوشمندانه‌تر استارت آپ‌ها اطلاعات کاملی از نحوه سرمایه گذاری، فرآیند شتابدهی، خدمات قابل ارائه و . . . از حامیان به گروه‌های فناور داده می‌شود تا با شناخت بیشتر بتواند انتخاب و الویت بندی بهتری را در بین آن‌ها داشته باشد.

از جمله شتابدهنده‌ها و مراکز حامی توسعه کسب و کاری که در این فراخوان حضور دارند می‌تواند به شتابدهنده شزان، سیمرغ، پرسیس ژن، نوپایار، دیموند، جهش و مراکزی مانند مرکز نوآوری های وب، فرشتگان سرمایه گذاری کارایا، گروه آشنا، باشگاه کارآفرینی تیوان، صندوق پرشین دارو البرز، مرکز پیشران فناوری‌های راهبردی و تحقیقات توسعه‌ای و شرکت حرکت اول اشاره کرد.

منبع خبر: بنیاد ملی نخبگان

خبر های دیگر
news-image
رویداد علوم داده و کارآفرینی برگزار میگردد

رویداد «علوم داده و کارآفرینی» در راستای برگزاری سلسله رویدادهای «علوم داده»، سوم و چهارم شهریور ماه امسال در پژوهشگاه د ...


news-image
ارتباط با صنایع در حوزه سیستم‌های نوین تبدیل انرژی تسهیل می‌شود

دارنده کرسی پژوهشی "سیستم های نوین تبدیل انرژی" گفت: با اعطای این کرسی


news-image
دانشجویان در قالب تورهای علمی با اصول تیم‌سازی آشنا می‌شوند

دانشجویان دانشگاه‌های مختلف در قالب تورهای ترویجی برگزار شده با مفاهیم و اصول نخستین تیم‌سازی، ایده‌پروری و ایجاد کسب و ...