ثبت‌نام در جشنواره اختراعات و ابتکارات رویش البرز تمدید شد | نخبه ها
خدمات مرکز


ثبت‌نام در جشنواره اختراعات و ابتکارات رویش البرز تمدید شد
news-image


در ادامۀ برگزاری جشنواره‌های اختراعات و ابتکارات منطقه‌ای تحت عنوان رویش، به همت بنیاد ملی نخبگان، جشنوارۀ رویش البرز با هدف شناسایی، هدایت و حمایت اخترعات برگزیده و تسهیل مسیر تجاری‌سازی تا رسیدن به نقطۀ تولید انبوه و ثروت‌آفرینی برگزار خواهد شد.

بر همین اساس، جشنوارۀ رویش «البرز» به میزبانی بنیاد نخبگان آذربایجان‌غربی و با حضور بنیادهای نخبگان استان‌های آذربایجان‌‌شرقی، اردبیل، زنجان، قزوین و گیلان در تیرماه، جشنوارۀ «دماوند و خاوران» به میزبانی بنیاد نخبگان استان سمنان و با حضور بنیادهای نخبگان استان‌های البرز، تهران، سمنان، گلستان و مازندران و همچنین خراسان­‌جنوبی، خراسان‌رضوی، خراسان‌شمالی، سیستان ‌وبلوچستان و کرمان در مهرماه، جشنوارۀ «زاگرس و کویر» به میزبانی بنیاد نخبگان استان ایلام و با حضور بنیادهای نخبگان استانی کردستان،کرمانشاه، لرستان و همدان و همچنین اصفهان، چهارمحال‌­وبختیاری، قم، مرکزی و یزد در آذرماه و جشنوارۀ «خلیج‌فارس» به میزبانی بنیاد نخبگان استان بوشهر و با حضور بنیادهای نخبگان استان‌های فارس، خوزستان، کهگیلویه‌­وبویراحمد و هرمزگان در «اسفندماه» برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است، به منظور افزایش تعداد شرکت‌کنندگان و سعۀ دایرۀ نخبگانی، فرصت نام‌نویسی در جشنوارۀ البرز تا نهم تیرماه تمدید شد.

منبع خبر: بنیاد ملی نخبگان





خبر های دیگر
news-image
کشف سیگنال‌های اسرارآمیز فضا با هوش مصنوعی

دانشمندان از نسل جدید فناوری هوش مصنوعی (AI) برای شناسایی ده‌ها سیگنال اسرارآمیز از عمق فضا استفاده کردند.


news-image
راه‌کارهای نوآورانه برای پاسخ گویی به تقاضای مواد حیاتی در بخش انرژی

مواد حیاتی یا مواد استراتژیک عموماً به موادی گفته می شود که از یک سو کاربرد دفاعی، امنیتی، صنعتی و یا عمومی مهم و غیر ق ...


news-image
دستگاه‌های اجرایی باید به بهره‌گیری از توان نخبگانی برای توسعۀ کشور اهتمام داشته ...

معاون فرهنگی بنیاد ملی نخبگان با اشاره به لزوم ایجاد و توسعه تعامل با نهادها و سازمان‌های درون‌استانی، گفت: طبق سند راهب ...