شرکت فناوری بن یاخته های رویان از طرح های برگزیده پژوهشی و فناوری حمایت می کند | نخبه ها
خدمات مرکز


شرکت فناوری بن یاخته های رویان از طرح های برگزیده پژوهشی و فناوری حمایت می کند
news-image


این فراخوان شامل حمایت از طرح های دانشجویان دوره دکتری تخصصی (Ph.D)، رزیدنتی، پسا دکتری (Postdoc)، فلوشیپی و طرح های مقطع کارشناسی ارشد می شود.

سلول های بنیادی خون ساز، بانک سلول بنیادی خون بندناف و بالغین، سلول درمانی با استفاده از سلول های بنیادی خون بندناف و سلول های بنیادی مزانشیم(بالغ، بندناف... )، سلول های بنیادی خون ساز و بیماری های اتوایمیون و سلول های بنیادی خون ساز و بیماری های قلبی – عروقی از محورهای این حمایت می باشد.
این حمایت، شامل طرح های پژوهشی مصوبی است که حداکثر یک سال از تاریخ تصویب آنها در دانشگاه مربوطه گذشته باشد. آخرین مهلت ارسال چکیده طرح های پژوهشی 25 آذر ماه امسال است و ثبت درخواست از طریق آدرس www.RSCT.ir امکان پذیر می باشد. نتایج نهایی منتخبان در دهه فجر اعلام خواهد شد.
مبلغ حمایتی از طرح های دوره دکتری تخصصی (Ph.D) و رزیدنتی مبلغ 100 میلیون ریال و طرح های دوره پسادکتری (Postdoc) و فلوشیپی مبلغ 150 میلیون ریال و مبلغ حمایتی از طرح های کارشناسی ارشد حداکثر 50 میلیون ریال است.

منبع خبر: سیناپرس

خبر های دیگر
news-image
این چراغ یک دوربین امنیتی است

به‌تازگی در نمایشگاه CES شاهد رونمایی از یک فناوری جدید بوده‌ایم که شامل یک چراغ است


news-image
دستگاه الکتریکی احیا قلبی ریوی در مرحله تست ثانویه

مخترع مازندرانی با اعلام اینکه تست اولیه دستگاه احیا قلبی ریوی با موفقیت انجام شده


news-image
روشی برای بهبود کارایی نانوفتوکاتالیست‌ها ارائه شد

محققان دانشگاه گیلان در فاز آزمایشگاهی با استفاده از حباب‌های هوا روشی برای بهبود کارایی نانوفتوکاتالیست‌ها در تخریب آلا ...