تعامل 14 متخصص برای تشخیص و درمان اختلالات صرعی کودکان | نخبه ها
خدمات مرکز


تعامل 14 متخصص برای تشخیص و درمان اختلالات صرعی کودکان
news-image


به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ کارگاه آموزشی «نقش الکتروانسفالوگرافی در اختلالات صرعی کودکان» با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی معاونت علمی در دانشگاه علوم پزشکی تهران آغاز بکار کرد.

این کارگاه آموزشی به منظور تقویت و افزایش فعالیت های بین المللی در حیطه مطالعات عصب تحولی و نیز تاکید بر تفکر بین رشته ای جهت استفاده در حوزه علوم اعصاب کودکان، بررسی "نقش و اهمیت الکتروانسفالوگرافی"( ثبت فعالیت های الکتریکی مغز)  در اختلالات صرعی کودکان در دانشگاه علوم پزشکی تهران در حال برگزاری است.

همچنین در این کارگاه آموزشی 14 استاد و متخصص رشته علوم اعصاب کودکان به همراه پروفسور" فابریس والیوس "از دانشگاه "پیکاردی "فرانسه ، یافته های علمی و تخصصی خود در زمینه "الکترو انسفالوگرافی" در تشخیص و درمان اختلالات صرعی کودکان را  برای اساتید و پژوهشگران بالینی و تکنولوژی در این حوزه تشریح می کنند.

 کارگاه " نقش الکتروانسفالوگرافی در اختلالات صرعی کودکان"  با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی معاونت علمی از روز 27 خرداد ماه سال جاری در محل مرکز طبی کودکان وابسته به دانشگاه علوم پزشکی فعالیت آموزشی خود را آغاز و تا روز 31 خردادماه ادامه دارد.

منبع خبر:  معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

خبر های دیگر
news-image
تولید مدارهای مولد با الهام از مارماهی برقی

محققان دانشگاه لوزیانا با شبیه‌سازی اندام مولد برق مارماهی برقی


news-image
نسل آینده صندلی‌های چرخ‌دار

دستگاهی که موهبتی بزرگ برای معلولین است


news-image
مدل توسعه بازار محصولات كشاورزي تدوین شد

ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی مدل توسعه بازار محصولات زیست فناوری را تدوین کرده است