کتاب «ازچکادهای بام ایران» چاپ می‌شود | نخبه ها
خدمات مرکز


کتاب «ازچکادهای بام ایران» چاپ می‌شود
news-image


به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در راستای اصل معرفی و الگوسازی از نخبگان و مفاخر بومی و با تأکید بر پاسداشت نخبگی و خدمات ارزنده و بی‌بدیل به جامعۀ بومی، جلسه بررسی و نهایی‌سازی کتاب مشاهیر و مفاخر استان چهارمحال‌وبختیاری با حضور رییس بنیاد نخبگان استان، رییس سازمان فرهنک و ارشاد اسلامی چهارمحال‌وبختیاری و اعضاء انجمن آثار و مفاخر فرهنگی برگزار شد.

در این نشست، مجتبی بنیادیان؛ رییس بنیاد نخبگان استان چهارمحال‌وبختیاری از چاپ کتاب مشاهیر و مفاخراستان تحت عنوان «ازچکادهای بام ایران» به همت بنیاد نخبگان چهارمحال‌وبختیاری و با همکاری سازمان فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجمن آثار و مفاخر فرهنگی، خبر داد و گفت: استان چهارمحال‌و‌بختیاری دارای مفاخر و چهره‌های ماندگار فراوانی در حوزه‌های مختلف به ویژه شعر و ادبیات فارسی است که ثبت آنان علاه بر ماندگاری، منجر به ایجاد فضای مناسب فرهنگی در جامعه می‌شود.

وی توجه به سرمایۀ معنوی مفاخر و مشاهیر فرهنگی را یکی از شاخصه‌های توسعه‌یافتگی دانست و ادامه داد: چاپ کتاب مفاخر استان می‌تواند در معرفی هرچه بیشتر ادبای استان چهارمحال‌و‌بختیاری و توسعه فرهنگ آن نقش بسزایی داشته باشد.

 بنیادیان در ادامه یادآور شد: ضرورت دارد آثار مشاهیر و مفاخر استان به رشته تحریر در آورده شود تا نسل آینده بتوانند در قالب کتابی ارزشمند از آن بهره بگیرند.

منبع خبر: بنیاد ملی نخبگان

خبر های دیگر
news-image
شرکت در دومین جشنواره ترویج علم در پایان نامه های دانشجویی

مهلت شرکت در دومین جشنواره "ترویج علم در پایان نامه های دانشجویی" تا 20 مرداد ماه 1397 تمدید شد.


news-image
سومین کنفرانس ملی شهر سایبری برگزار می‌شود

سومین کنفرانس ملی شهر سایبری با محورهای تبادل فضای واقعی و مجازی


news-image
هاله‌ای‌ از جنس دیجیتال زمین را فرا خواهد گرفت

فناوری‌های دیجیتال مبنای بسیاری از تحولات در حال و آينده خواهد بود. ظهور فناوری‌های دیجیتال می‌تواند موجب نوسان در شدت ر ...