توانمندسازی دانشجویان برتر، از مهمترین زمینه‌های همکاری با بنیادهای نخبگان استانی است | نخبه ها
خدمات مرکز


توانمندسازی دانشجویان برتر، از مهمترین زمینه‌های همکاری با بنیادهای نخبگان استانی است
news-image


به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ نشست مشترک بنیاد نخبگان استان‌های فارس و کهگیلویه‌و‌بویراحمد با رییس دانشگاه یاسوج با هدف گسترش تعاملات و همکاری مشترک بین بنیادهای استانی و دانشگاه‌ها در سطوح مختلف استانی و منطقه‌ای برگزار شد.

در این نشست، حبیب شریف؛ رئیس بنیاد نخبگان استان فارس همکاری دانشگاه‌ها و بنیادهای نخبگان پهنه جنوب را برای تقویت خدمات و فعالیت‌های دانشگاه‌ها و بنیادها در مسیر توسعۀ منطقه‌ای مؤثر دانست و گفت: بنیادهای نخبگان فارس و کهگیلویه‌وبویراحمد از همه ظرفیت‌های موجود برای مشارکت در فعالیت‌های نخبگانی استفاده می‌کنند.

وی با اشاره به تجربیات و دستاوردهای بنیاد نخبگان فارس، شبکه‌سازی نخبگانی را دستاورد مهم این بنیاد دانست و افزود: این موفقیت حاصل بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود در استان و مشارکت نهادهای دانشگاهی و اجرایی استانی است.

اکوانی؛ رئیس بنیاد نخبگان استان کهگیلویه‌وبویراحمد نیز با اشاره به لزوم توسعۀ همکاری بنیاد نخبگان و دانشگاه یاسوج، از انعقاد تفاهم‌نامه همکاری با دانشگاه یاسوج در آینده نزدیک خبر داد.

وی با گسترده توصیف کردن زمینه‌های همکاری دانشگاه‌های استان با بنیادهای نخبگان و بر لزوم تعریف پروژه‌ها و برنامه‌های مشترک تأکید کرد.

منبع خبر: بنیاد ملی نخبگان

خبر های دیگر
news-image
سلامت الکترونیک زمینه‌ساز ایجاد استارتاپ‌های میلیاردی خواهد بود

به اعتقاد معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری، دامنه نفوذ کسب و کارهای فناورانه در عرصه‌های گوناگون از جمله


news-image
سال ۲۰۱۸ گیاهان و حشرات به ماه می‌روند

برای بسیاری از افراد، نخستین گام‌های انسان روی سطح کره ماه، یک پیروزی


news-image
واگنی که با سرعت ۲۸۴ مایل برساعت حرکت می کند

در سومین دور مسابقه اسپیس ایکس برای طراحی واگن های پرسرعت هایپرلوپ، گروهی از محققان واگنی ساختند که با سرعت ۲۸۴ مایل برس ...