توانمندسازی دانشجویان برتر، از مهمترین زمینه‌های همکاری با بنیادهای نخبگان استانی است | نخبه ها
خدمات مرکز


توانمندسازی دانشجویان برتر، از مهمترین زمینه‌های همکاری با بنیادهای نخبگان استانی است
news-image


به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ نشست مشترک بنیاد نخبگان استان‌های فارس و کهگیلویه‌و‌بویراحمد با رییس دانشگاه یاسوج با هدف گسترش تعاملات و همکاری مشترک بین بنیادهای استانی و دانشگاه‌ها در سطوح مختلف استانی و منطقه‌ای برگزار شد.

در این نشست، حبیب شریف؛ رئیس بنیاد نخبگان استان فارس همکاری دانشگاه‌ها و بنیادهای نخبگان پهنه جنوب را برای تقویت خدمات و فعالیت‌های دانشگاه‌ها و بنیادها در مسیر توسعۀ منطقه‌ای مؤثر دانست و گفت: بنیادهای نخبگان فارس و کهگیلویه‌وبویراحمد از همه ظرفیت‌های موجود برای مشارکت در فعالیت‌های نخبگانی استفاده می‌کنند.

وی با اشاره به تجربیات و دستاوردهای بنیاد نخبگان فارس، شبکه‌سازی نخبگانی را دستاورد مهم این بنیاد دانست و افزود: این موفقیت حاصل بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود در استان و مشارکت نهادهای دانشگاهی و اجرایی استانی است.

اکوانی؛ رئیس بنیاد نخبگان استان کهگیلویه‌وبویراحمد نیز با اشاره به لزوم توسعۀ همکاری بنیاد نخبگان و دانشگاه یاسوج، از انعقاد تفاهم‌نامه همکاری با دانشگاه یاسوج در آینده نزدیک خبر داد.

وی با گسترده توصیف کردن زمینه‌های همکاری دانشگاه‌های استان با بنیادهای نخبگان و بر لزوم تعریف پروژه‌ها و برنامه‌های مشترک تأکید کرد.

منبع خبر: بنیاد ملی نخبگان

خبر های دیگر
news-image
برگزیدگان نهایی دو چالش نوآوری و فناوری معرفی شدند

نشست ویژه نوآوران توسط دست اندرکاران برنامه "آی‌چلنج" ستاد نانو با معرفی برگزیدگان


news-image
حفظ بلندمدت دندان با علم روز

دبیر مشاوره علمی اندو دوازدهمین کنگره انجمن دندانپزشکان عمومی ایران گفت


news-image
نقش فناوری در تجارت جهان پیش رو

روند تحولات دیجیتال سال ۲۰۱۹ میلادی بر همه افرادی که در حیطه و چشم‌انداز بازاریابی و تجارت دیجیتال فعالیت می‌کنند تأثیرگ ...