توانمندسازی دانشجویان برتر، از مهمترین زمینه‌های همکاری با بنیادهای نخبگان استانی است | نخبه ها
خدمات مرکز


توانمندسازی دانشجویان برتر، از مهمترین زمینه‌های همکاری با بنیادهای نخبگان استانی است
news-image


به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ نشست مشترک بنیاد نخبگان استان‌های فارس و کهگیلویه‌و‌بویراحمد با رییس دانشگاه یاسوج با هدف گسترش تعاملات و همکاری مشترک بین بنیادهای استانی و دانشگاه‌ها در سطوح مختلف استانی و منطقه‌ای برگزار شد.

در این نشست، حبیب شریف؛ رئیس بنیاد نخبگان استان فارس همکاری دانشگاه‌ها و بنیادهای نخبگان پهنه جنوب را برای تقویت خدمات و فعالیت‌های دانشگاه‌ها و بنیادها در مسیر توسعۀ منطقه‌ای مؤثر دانست و گفت: بنیادهای نخبگان فارس و کهگیلویه‌وبویراحمد از همه ظرفیت‌های موجود برای مشارکت در فعالیت‌های نخبگانی استفاده می‌کنند.

وی با اشاره به تجربیات و دستاوردهای بنیاد نخبگان فارس، شبکه‌سازی نخبگانی را دستاورد مهم این بنیاد دانست و افزود: این موفقیت حاصل بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود در استان و مشارکت نهادهای دانشگاهی و اجرایی استانی است.

اکوانی؛ رئیس بنیاد نخبگان استان کهگیلویه‌وبویراحمد نیز با اشاره به لزوم توسعۀ همکاری بنیاد نخبگان و دانشگاه یاسوج، از انعقاد تفاهم‌نامه همکاری با دانشگاه یاسوج در آینده نزدیک خبر داد.

وی با گسترده توصیف کردن زمینه‌های همکاری دانشگاه‌های استان با بنیادهای نخبگان و بر لزوم تعریف پروژه‌ها و برنامه‌های مشترک تأکید کرد.

منبع خبر: بنیاد ملی نخبگان

خبر های دیگر
news-image
صدای «کلیک» زانو امری عادی است

صدای «کلیک» زانو هنگام برخاستن و نشستن امری عادی است و معمولا به دلیل کشش بافت نرم اطراف مفاصل رخ می دهد، ولی زمانی که ا ...


news-image
همایش مدیریت استعدادها در هزاره سوم

تاریخ برگزاری همایش : 1396/10/27 مهلت ارسال مقالات : 1396/10/17


news-image
خودروی جدید دیزلی فورد با مصرف بهینه سوخت

شرکت فورد به‌تازگی محصول جدید خود را معرفی کرده است که علاوه بر قدرت بسیار بالا