توانمندسازی دانشجویان برتر، از مهمترین زمینه‌های همکاری با بنیادهای نخبگان استانی است | نخبه ها
خدمات مرکز


توانمندسازی دانشجویان برتر، از مهمترین زمینه‌های همکاری با بنیادهای نخبگان استانی است
news-image


به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ نشست مشترک بنیاد نخبگان استان‌های فارس و کهگیلویه‌و‌بویراحمد با رییس دانشگاه یاسوج با هدف گسترش تعاملات و همکاری مشترک بین بنیادهای استانی و دانشگاه‌ها در سطوح مختلف استانی و منطقه‌ای برگزار شد.

در این نشست، حبیب شریف؛ رئیس بنیاد نخبگان استان فارس همکاری دانشگاه‌ها و بنیادهای نخبگان پهنه جنوب را برای تقویت خدمات و فعالیت‌های دانشگاه‌ها و بنیادها در مسیر توسعۀ منطقه‌ای مؤثر دانست و گفت: بنیادهای نخبگان فارس و کهگیلویه‌وبویراحمد از همه ظرفیت‌های موجود برای مشارکت در فعالیت‌های نخبگانی استفاده می‌کنند.

وی با اشاره به تجربیات و دستاوردهای بنیاد نخبگان فارس، شبکه‌سازی نخبگانی را دستاورد مهم این بنیاد دانست و افزود: این موفقیت حاصل بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود در استان و مشارکت نهادهای دانشگاهی و اجرایی استانی است.

اکوانی؛ رئیس بنیاد نخبگان استان کهگیلویه‌وبویراحمد نیز با اشاره به لزوم توسعۀ همکاری بنیاد نخبگان و دانشگاه یاسوج، از انعقاد تفاهم‌نامه همکاری با دانشگاه یاسوج در آینده نزدیک خبر داد.

وی با گسترده توصیف کردن زمینه‌های همکاری دانشگاه‌های استان با بنیادهای نخبگان و بر لزوم تعریف پروژه‌ها و برنامه‌های مشترک تأکید کرد.

منبع خبر: بنیاد ملی نخبگان





خبر های دیگر
news-image
واکسن‌شناسی معکوس روشی امیدبخش برای کشف واکسن های نوترکیب

ایمن سازی جانداران قرن ها است که انجام می شود و به طور کلی به عنوان مناسب ترین و مقرون به صرفه ترین روش برای کنترل بیمار ...


news-image
دستیابی به محل‌های قابل سکونت در فضا آسان می‌شود

استارشات ( ستارگان دستیابی به موفقیت )، پروژه‌ای است که محققان با استفاده از آن، به دنبال زیست و ادامه حیات


news-image
وام بلاعوض برای طرح های فناورانه

معاون نوآوری و تجاری سازی فناوری معاونت علمی با بیان اینکه طرح های فناورانه استانی حمایت می شوند، گفت: بسته های حمایتی ب ...