علم و دانش در خدمت معرفی تولیدات ملی | نخبه ها
خدمات مرکز


علم و دانش در خدمت معرفی تولیدات ملی
news-image


 به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از قم،فروش و برندینگ یکی از مهم ترین چرخه های تبدیل کالا به  ثروت است. پس از تولید یک محصول با کیفیت لازم است کالای مورد نظر به جامعه مخاطب معرفی شود که نحوه معرفی کالا و استراتژی های مربوطه نیازمند دانش و فناوری خاص خود است که متاسفانه در کشور ما  تاکنون آن چنان که شایسته است به این مقوله پرداخته نشده است.

یکی از مکان های عرضه محصولات تولید داخل نمایشگاه های محتلفی است که در طول سال برگزار می گردد. رضوانه مجلسی راد فارغ التحصیل رشته معماری در ابتکاری از طریق نمایشگاه ها با یک رویکرد علمی و فناورانه به معرفی کالای وطنی پرداخته است.

مجلسی راد تیم بسیار جوان متشکل از رشته های مختلف دانشگاهی ، رسانه ای و حوزوی را گرده هم آورده و تیم اقتصاد مقاومتی مردمی در جهت حمایت از تولیدات ملی تشکیل داده است.که راه اندازی نمایشگاه مبتنی بر علم و دانش یکی از برنامه های این گروه است. خبرگزاری علم و فناوری گفت و گویی با مجلسی راد مدیریتد این گروه انجام داده است.

منبع خبر: خبرگزاری علم و فناوری

خبر های دیگر
news-image
عضو جدید کوپرنیک راهی فضا شد

پنجم اردیبهشت ماه ۱۳۹۰ ماهوراه سنتینل-۳B از روسیه به فضا پرتاب شد. این ماهواره هفتمین ماهواره سنتینل در ۴ سال اخیر از پر ...


news-image
نقطه کوانتومی در لیزر چیست

نقاط کوانتومی، نانو کریستال‌های نیم‌رسانا با اندازه بین 2 تا 10 نانومتر هستند


news-image
توانمندسازی نخبگان دانش‌آموزی حوزه علوم شناختی

کمیته دانش آموزی انجمن علوم اعصاب ایران با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی معاونت علمی مدرسه بهاره دانش آموزی ...