بسته‌های جدید خدمات شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی فعال می‌شود | نخبه ها
خدمات مرکز


بسته‌های جدید خدمات شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی فعال می‌شود
news-image


به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، اسماعیل قادری‌فر رییس مرکز توسعه فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با اشاره به افزایش خدمات شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی در سال جاری، گفت: به تدریج بسته های جدیدتری از خدمات شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی در قالب باشگاه مشتریان، مخاطبان و اعضای این شبکه ارائه خواهد شد.
وی افزود: در یک سال منتهی به اردیبهشت ماه سال 97، حدود 88 هزار کاربر از پایگاه اینترنتی شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی بازدید کردند. بازدید و استفاده کاربران نسبت به مدت مشابه در یک سال گذشته افزایش یافته است.
به گفته قادری‌فر، 46 درصد از کاربران پایگاه اینترنتی شبکه آزمایشگاهی در این مدت، کاربران جدید بوده اند که آماری بسیار قابل توجه است.
وی همچنین تصریح کرد: طی این مدت، پایگاه اینترنتی شبکه آزمایشگاهی به طور متوسط در ماه 7 هزار و 600 کاربر فعال داشته است که این تعداد به طور متوسط روزانه 438 کاربر از پایگاه استفاده کرده اند.
رییس مرکز توسعه فناوری‌های راهبردی معاونت علمی ادامه داد: طی 6 ماه منتهی به اردیبهشت ماه 97 خروجی بانک های اطلاعاتی شبکه آزمایشگاهی در حدود 25 هزار بازدید شده است، بر اساس این گزارش، صفحه اطلاعات آزمایشگاه ها، 9 هزار و 669 بار، صفحه اطلاعات تجهیزات 7 هزار و 259 بار و صفحه خدمات آزمایشگاه ها 7 هزار و 351 بار بازدید شده است.
قادری‌فر در بخش دیگری از سخنان خود عنوان کرد: در یک سال منتهی به اردیبهشت ماه 97 پایگاه اینترنتی شبکه آزمایشگاهی در 2 میلیون و 750 هزار بار در نتایج جستجوی کاربران در موتورهای جست و جو نمایش داده شده است.

منبع خبر: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

خبر های دیگر
news-image
موفقیت محققان کشور در تکثیر سلول های بنیادی برای درمان ناباروری مردان

استفاده از سلول های بنیادی پایه اصلی سلول درمانی است و نتایج تحقیقات جدید حاکی از امکان کاربرد وسیع سلول های بنیادی برای ...


news-image
انتخاب پروژه ماشین مولد پلاسما به عنوان طرح برتر کشوری

از سوی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری پروژه ماشین مولد پلاسما با عنوان "توکامک البرز"


news-image
حضور ایران ساخت در جشن تصویر سال

در این دوره از جشنواره بخش ویژه مسابقه و نمایشگاه عکس «ایران ساخت» با رویکرد «فناوری ایرانی در خدمت کسب و کار ایرانی»